Golshafa Health Magazine
خانه » جواهرات و سنگ های قیمتی » فلزات گران قیمت » خاصیت طلا و اثرات مثبت آن در پزشکی

خاصیت طلا و اثرات مثبت آن در پزشکی

خاصیت طلا و اثرات مثبت آن در پزشکی

 

خواص طلا بر پایه نشانه‌های بجای مانده، از کهن ترین داروی دوران باستان بوده‌ و استفاده روزانه از طلای خالص در طب سنتی چین جهت دفع سموم و جوان سازی پوست یک عمل بسیار نتیجه بخش بوده و در قرون وسطی شاهان و افراد برجسته برای نشان دادن میزان برخورداری میزبان، بر این باور بودند که چیزی چنین ارزشمند و کمیاب باید برای سلامتی مفید باشد و نمی‌شود ماده‌ای به این زیبایی و کمیابی به بدن آسیب برساند. همچنین از برگ طلا به صورت گرد یا پوسته در پخت و برای زیبایی روی برخی خوراکی ‌های رده بالا و نوشیدنی های مخصوص قشر خاصی از مردم ثروتمند استفاده می‌کردند.

این تجربه کهن، محققان کمپانی را بر آن داشت تا محصولاتی با ترکیبات فوق العاده به همراه ترکیبات طلا تهیه کنند و آن را برای زیبایی و درمان عوارض پوست هدیه نمایند، امروزه هم در پزشکی از طلا برای درمان نیز استفاده می شود. برخی از نمک‌ های طلا ویژگی ضد التهابی دارند و در داروسازی و درمان ورم مفاصل و بیماری ‌های مانند آن کاربرد دارند و کمک می‌کنند تا درد و ورم روماتیسم مفصلی و سل بهبود یابد. تنها نمک‌ها و ایزوتوپ ‌های پرتوزای طلا ارزش دارویی دارند که در درمان برخی از سرطان ها و بیماری ‌های دیگر با کمک پزشکی هسته‌ای به کار می‌آید.

مجتمع پژوهشی گیاهان دارویی گل شفا با توجه به اهمیت ویژه اثرات دارویی گیاهان، برنامه های تحقیقاتی گسترده ای را بیش از دو دهه در این راستا انجام داده و محصولات خود را با نام های تجاری و با کیفیت عالی به زیبا دوستان ارایه می دهد. به همین منظور ما برای انواع پوست ها با خصوصیات ویژه کرم ها، ماسک های گیاهی و محصولات تخصصی متنوعی را تولید کرده ایم که نقش بسزایی در جوان ‌سازی و طراوت پوست شما دوست داران زیبایی ایفا می نمایند. این محصولات از عصاره طبیعی گیاهان، مواد معدنی و دریایی تهیه شده اند که برای انواع پوست ها مناسب می باشند. کرم های حرفه ای ویتامینه و چند منظوره، لایه بردار، ضدلک، آبرسانی و مرطوب کننده از جمله این محصولات هستند.