Golshafa Health Magazine
خانه » بهداشت و سلامت » سلامت زنان » چندین روش جهت درمان گشادی واژن

چندین روش جهت درمان گشادی واژن

با مصرف سبزی ها و برخی از خوراکی های طبیعی می توان به تقویت ماهیچه ها، سفت کردن و سلامت واژن کمک کرد و با استفاده از درمان های خانگی بستر جوان سازی واژن را فراهم آورد برای ساخت یک واژن تنگ با استفاده از گیاهان و برخی مواد طبیعی و در دسترس مانند بورنه آل فلیک، زردچوبه Comosa یک درمان بالینی ثابت داشته و از طریق دوش واژینال طبیعی، کمک به بازگرداندن خاصیت ارتجاعی و استحکام از دست داده واژن را اصلاح نمود. دوش واژینال طبیعی را می توان با انواع مواد طبیعی از جمله انگور فرنگی پخته، آب مقطر و سرکه تهیه کرد. همچنین شواهد کافی در مطالعات انجام شده نسبت به تاثیرگذاری روش های طبیعی و موارد ذکر شده وجود دارد.

روش های طبیعی برای درمان گشادی واژن

روش های طبیعی برای درمان گشادی واژن

گیاه Borneol Flakes یکی از گیاهان با ارزش و بسیار کمیاب اصیل چینی می باشد. مطالعات گسترده ای بروی گیاه بورنه آل فلیک صورت گرفته و نسل ها توسط اطبای چین باستان مورد استفاده قرار می گرفته است. این گیاه بعنوان درمانی خاص برای شرایط متعددی بدلیل خاصیت نفوذپذیری سریع از طریق استعمال خارجی و توان انتقال به سیستم گردش خون بسیار معروف بوده است. این گیاه برای جذب سریع از طریق واژن به صورت موضعی کمک کرده و این درحالی است که ترکیبات موجود در این گیاه تاثیرات درمان را نیز به خوبی افزایش می دهد. علاوه بر این خاصیت ضد باکتری، ضد التهاب و تسکین درد را دارا می باشد.

تغذیه سالم به روش های مختلف

مصرف مواد غذایی طبیعی به روشهای مختلف می تواند بر سلامت جسمی و توانایی جنسی تاثیر گذار باشد، همچنین استفاده از خوراکی ها و نوشیدنی ها، تقویت کننده ها و ویتامین های طبیعی می توانند از طریق مداخله در رژیم غذایی برای تنگی واژن مناسب و مفید باشند. غذاهای سرشار از فیتواستروژن های طبیعی مانند، شنبلیله، دانه سویا، دانه کنجد، انار و هویج با مصرف منظم، شما می توانید فیتواستروژن به اندازه کافی دریافت کنید. ترکیب این مواد غذایی همزمان با ورزش kegel کمک خواهد کرد. به بازگرداندن قابلیت ارتجاعی از دست رفته با جنبه های تغذیه ای لازم برای افزایش کشسانی مناسب واژن و پیدا کردن رژیم غذایی درست برای این نوع از مسائل یک چالش بزرگ برای هر کسی است.

استفاده از تقویت کننده های میل جنسی

مواد غذائی مصرفی از روشهای مختلفی بر قوای جنسی تاثیر می گذارند، در بین مواد غذائی زعفران، پیاز، عسل، موز، مارچوبه، سیب، هویج، زیتون، گوجه فرنگی، کدو حلوائی، ذرت بو داده با کره، انجیر، خرما، زنجبیل، فلفل و انواع ادویه های تند، شکلات، میگو و انواع غذاهای دریائی و … افزایش دهنده های میل جنسی هستند، که مصرف آنها در سبد تغذیه روزانه به شما توصیه می شود.