Golshafa Health Magazine
خانه » بهداشت و سلامت » سلامت مردان » علل مشکلات جنسی در مردان

علل مشکلات جنسی در مردان

از آنجا که واکنش های جنسی در مردان بسیار پیچیده بوده که عوامل متعددی از جمله علل روحی و جسمی تاثیر گذار بر اختلالات نعوظ می باشند.

اختلالات نعوظ مشکلی است که امروزه مردان زیادی در دنیا از آن رنج می برند. این دغدغه ها می تواند به دلایل متعددی همچون استرس، برخی از مشکلات خانوادگی و کمبود خواب که عامل تاثیر گذار بر اختلال نعوظ هستند در افراد ایجاد شده و باعث نگرانی بسیاری از آنها می شود. اگر با هیچ یک از این مشکلات روبرو نیستید و میل جنسی شما کاهش یافته، احتمالا دچار کاهش طبیعی تستوسترون که مهم ترین هورمون مردانه است شده اید. برخی از مردان در اثر کاهش تستوسترون دچار مشکلاتی مانند زودرنجی، تحریک پذیری، تغییرات خلق و خو، کاهش تمرکز ذهنی و کاهش انرژی بدن می شوند، بروز این مشکلات می توانند منجر به انزال زودرس و بسیاری از مشکلات جنسی, عدم داشتن اعتماد بنفس که باعث پایین آمدن کیفیت در روابط آنها شده.

علل مشکلات جنسی در مردان

انزال زودرس

انزال زودرس یا زودانزالی یکی از اختلالات جنسی شایع به ویژه در مردان است. یعنی اینکه فرد قبل یا بلافاصله پس از شروع رابطه جنسی دچار انزال شود که این زودانزالی بدون کنترل و برخلاف خواسته شخص صورت ‌گیرد و نتیجه آن نارضایتی یک‌ طرفه یا دو طرفه در رابطه جنسی است. گاهی انزال زودرس طبیعی بوده و بر اثر پرهیز طولانی از مسایل جنسی به وجود می‌آید و معمولا یک مرد از هر سه مرد با این مشکل در طول زندگی خود مواجه می شود. مهمترین عامل ایجاد و تشدید انزال زودرس در مردان اضطراب است. بطور طبیعی مدت زمان لازم برای اینکه یک مرد به ارگاسم رضایت بخش برسد بسته به شرایط جسمی و روحی فرد متغیر بوده و علاوه بر مشکلات مختلف، عواملی همچون اختلال در عملکرد غده تیروئید نیز می تواند از دلایل انزال زودرس باشد. در برخی مردان تنها نشانه پرکاری تیروئید، انزال زودرس است. مطالعات نشان می دهند که حدود نیمی از مردان مبتلا به پرکاری تیروئید از انزال زودرس رنج می برند.

تقویت کننده های قوای جنسی مردان

تمایل جنسی خود را افزایش دهید. انزال زودرس دائمی، مشکلی جدی بوده و به عدم رضایت خود شخص یا شریک جنسی‌اش منجر می‌شود. اگر هر دو طرف خواستار بهبودی باشند، درمان موفقیت‌آمیز است، باید به فرد مذکر اجازه داد که اطمینان رسیدن به تحریک جنسی طولانی را داشته باشد و به طرف مؤنث هم باید یاد داد که خیلی زود و به آسانی تحت تأثیر قرار گیرد.

هپی لایف الکسیر نیز جهت تحریک فعالیت های هورمونی در مردان بسیار مفید بوده و صددرصد گیاهی و جایگزین معروف در حوزه سلامت جنسی می باشد. ما این محصول را سرشاخه قرار داده ایم زیرا که به وضوح محصولی شگفت انگیز بوده و بدلیل تاثیر گذاری عالی از محبوبیت خوبی برخودار است و مورد استفاده برای درمان قطعی مشکلات جنسی که موجب رضایت بسیاری از افراد گردیده و نقش بسزایی در افزایش تعداد اسپرم و بارورتر شدن مرد دارد و موثر در بهبود درمان ضعف هرگونه عدم توان جنسی است که باعث افزایش کیفیت زندگی در افراد و لذت بیشتری در روابط می شود.