Golshafa Health Magazine
خانه » طب سنتی » ماساژ » معجزه ماساژ در تسکین درد «ماساژ درمانی»

معجزه ماساژ در تسکین درد «ماساژ درمانی»

خواص شگفت انگیز ماساژ

معجزه ماساژ در تسکین درد «ماساژ درمانی»

ماساژ در تسکین درد‌های عضلانی و بهبود جریان خون در بدن افراد فعال و کم‌ تحرک به یک اندازه موثر است.

تاثیر مفید ماساژ درمانی سنتی می‌تواند برای مدت طولانی در بدن باقی بماند. همچنین افرادی که سیستم گردش خون ضعیف یا به دلیل بیماری محدودیت‌ های حرکتی دارند، بیشترین فایده را از ماساژ درمانی می‌برند.
افرادی که پس از ورزش از ماساژ درمانی استفاده می‌کنند، وضعیت جریان خون در سراسر بدنشان بهبود یافته و تاثیر آن تا ۷۲ ساعت بعد نیز باقی می‌ماند.
ماساژ در واقع فیزیولوژی بدن را به شیوه‌ای مثبت تغییر می‌دهد و تاثیر آن نه تنها افزایش سرعت جریان خون است بلکه در عین حال یک واکنش عروقی مفید است.

تاثیر ماساژ و جوانی پوست

فواید ماساژ صحیح و اصولی صورت و یا سایر اعضای بدن، تاثیر بسیار شگفت انگیزی بر روی سلامت و داشتن پوستی زیبا دارد، این ماساژ باعث بهبود جریان خون و همچنین از بین بردن پف صورت میگردد و می تواند با هدف کیفیت در جهت کاهش روند پیری و ایجاد شادابی پوست و مانع پدید آمدن خطوط و کاهش چین و چروک ریز و کم عمق پوست و باعث ریلکس شدن عضلات صورت و اطراف چشم گردد و همچنین باعث کاهش استرس و کاهش انقباضات عضلانی پوست گردیده که این عمل یک روش درمانی مناسب محسوب می ‌شود.

نکات مهم قبل از انجام ماساژ:

▪ قبل از انجام ماساژ صورت دستهای خود را با آب و صابون کاملا بشویید.

▪ پیش از اقدام به ماساژ آرایش صورت خود را کاملا پاک کنید.

▪ چنانچه پوست صورت شما دچار آکنه، بریدگی، زخم و یا هر نوع عفونت پوستی دیگر است از ماساژ دادن صورت خودداری کنید.

راهکارهای مناسب ماساژ صورت:

می توانید در زمان استراحت از روغن های طبیعی، کرم های شب و ویتامینه ضد چروک استفاده کنید.

بنتوس محلول گیاهی ماساژ

محلول بنتوس:
– از محلول بنتوس در درمان دردهایی نظیر سیاتیک مزمن، کمردرد و دیسک کمر، آرتروز و نقرس، دردهای مفصلی و روماتیسمی، دردهای عصبی و عضلانی و غیره می توان استفاده نمود، همچنین برای رفع خستگی بعد از ورزش تاثیر به سزایی دارد این محصول سبب بهبود جریان خون در اعضای بدن، تقویت و شادابی پوست، نشاط و آرامش در جسم و روح  می شود.

Benthos

– حاوی مواد طبیعی و فاقد هرگونه ترکیب شیمیائی بوده و از خصوصیات زیادی بر خوردار است که می تواند نقش مهمی در درمان ناتوانی جنسی در تمام افراد و رفع ضعف و ناراحتی های اعصاب داشته باشد ( برای به دست آوردن نتیجه درمان موارد فوق، محلول را از ناحیه گردن تا پشت پا ماساژ دهید ) علاوه بر این دارای خواص دیگری، مفید در درمان تشنج های عصبی و رفع گرفتگیهای عضلانی دارد.
بنتوس آرام بخش قوی  و رفع خستگی اندام، گرفتگیهای عضلانی و دردهای عصبی، درمان ناتوانی جنسی و دردهایی نظیر سیاتیک مزمن، کمردرد و دیسک کمر، آرتروز و نقرس، دردهای مفصلی، روماتیسمی، و عضلانی تاثیر بسزایی دارد.

اطلاعات بیشتر…

محلول گیاهی بینتوس