Golshafa Health Magazine
خانه » ویتامین ها و مکمل ها » سوپرفودهای گل شفا

سوپرفودهای گل شفا

سوپرفودهای گل شفا بهترین محصولاتی از نوع خود برای مراقبت از بدن

سوپرفودهای گل شفا طبیعی و بسیار موثرند، از طبیعت برای کمبود مکمل ها و تقویت سیستم ایمنی بدن استفاده می شود. همیشه بهتر است برای درمان به طبیعت رجوع شود زیرا عوارض جانبی ندارد. تلاش متخصصین ما برای فراهم کردن محصولات ارگانیک و طبیعی می باشد.

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا بعد از سالها تحقــیقات و بررسی توانســته بی ضـررترین موادی که در طبیعت وجود دارد محصولاتی را از گیاهان دارویی و مواد معدنی فراهم و فرموله نموده که فاقد هرگونه ترکیب شیمیائی بوده و دارای خواص درمانی مختلفی نیز هستند که در واقع غذایی کامل برای مراقبت از بدن محسوب شده اند و با بدن انسان کاملا سازگاری دارند و باعث رضایت بیشماری هر یک از آنها شده است، که امروز این محصولات تولید شده در اختیار شماست.

سوپرفودهای گل شفا یکی از بهترین محصولاتی از نوع خود «مکمل هپی لایف الکسیر، مکمل هپی لایف سوپرفود، مکمل پرسیستنت بیوتی، مکمل لاغری پروسلیمر، مکمل وینکامین دی اف» که کاملا طبیعی و گیاهی هستند. همچنین این محصولات با داشتن ویژگی های منحصر بفرد هر یک به نوعی خود دارای ویژگی و کاربرد های خاصی که بیش از دو دهه اثرات مفید خود را بر روی افراد زیادی نشان داده و تاثیرات بسزایی داشته اند و از این رو مورد استقبال قرار گرفته اند.

هپی لایف الکسیر

مکمل هپی لایف الکسیر یک محصول صد در صد طبیعی و مقوی غرایز جنسی محسوب شده که به عنوان پادشاه تقویت کننده جنسی طبیعی آقایان در نظر گرفته می شود که در واقع می توان گفت آنچه که مردان میخواستند که باعث افزایش سایز، توان و استقامت جنسی در آنها شده و در جستجوی آن هستند طراحی شده است.

=> برای خرید محصول روی لینک هپی لایف الکسیر کلیک کنید.

•  افزایش تعداد اسپرم

•  افزایش سایز و توان جنسی

•  افزایش استقامت و رضایت جنسی

•  درمان قطعی  (sexual impotence and erectile dysfunction ED)

 هپی لایف الکسیر یکی از بهترین محصولات گیاهی از نوع خود است که در واقع با توجه به اینکه مردان چه می خواستند می باشد  => خرید محصول هپی لایف الکسیر

هپی لایف سوپرفود

مکمل هپی لایف سوپرفود یک اکسیر ضد پیری زودرس و چند منظوره است که تأمین کننده انرژی مورد نیاز روزانه افراد با فعالیت های سخت بدنی و فکری، ورزشکار حرفه ای که می تواند در هر سطحی به عنوان یک منبع تغذیه قوی برای تنظیم سوخت و ساز و متابولیسم بدن، افزایش قدرت جسمانی یا نیرومندتر ساختن بدن، از بین بردن استرس ها مقابله با پیری و فرسودگی (عوارض ناشی از افزایش سن)، تقویت سیستم ایمنی بدن و بالا بردن قدرت دفاعی بدن در برابر بیماری ها (امراض)، رفع خستگی، ضعف و بی حالی بدن استفاده شود.

=> برای خرید محصول روی لینک هپی لایف سوپرفود کلیک کنید.

>  درمان پوکی استخوان

>  افزایش عملکرد میل جنسی

>  روش طبیعی برای افزایش وزن

سوپرفود تقویت کننده حافظه

سوپرفود هپی لایف بر روی سیستم اعصاب مرکزی اثر آرام بخش دارد و در درمان ضعف اعصاب، ناتوانی جنسی و بی اختیاری دفع ادرار اثر مفید دارد و اثر محرک بر بهبود عملکرد دستگاه گوارش (GI) و دارای خواص تقویت کننده عمومی بدن، تقویت کننده حافظه و بسیار موثر در هوشیاری بالا  => خرید محصول سوپرفود هپی لایف

پرسیستنت بیوتی

بهترین روش درمان طبیعی و مراقبت از مو جهت رفع سفیدی، رشد و تقویت موی سر، جلوگیری از ریزش مو با مکمل غذایی طبیعی پرسیستنت بیوتی تامین کننده ویتامین های موی سر و یک تغذیه ویتامینه مناسب برای مراقبت از مو که باعث تقویت و رشد، حالت دهنده و رفع شکنندگی، جلوگیری از ریزش، سفید و خاکستری شدن موها می شود.

پرسیستنت بیوتی رفع تدریجی سفیدی موی سر ( متفاوت از آنچه تا به حال دیده اید) ویژگی این  محصول در آن است که: هم موهای سفید شما را به رنگ طبیعی خود بر می گرداند،

=> برای خرید محصول روی لینک پرسیستنت بیوتی کلیک کنید.

برگشت رنگدانه های موهای سفید شده (به رنگ اولیه) این محصول موهای سفید شده را به رنگ قبلی باز می گرداند و کاملاٌ پیگمنت ها و رنگدانه های مو را فعال نموده و باعث تقویت ریشه مو نیز می گردد. موی سر با بالا رفتن سن و یا بر اثر عوامل موروثی و یا بر اثر عوامل شیمیایی رنگــدانه های مو و همچنین کم بود مواد مغذی جهت فعال کردن پیگمنت ها اصـلی خود را ازدست می دهند و تبدیل به رنگ خاکستری و سفید شدن می شوند  => خرید محصول پرسیستنت بیوتی

مکمل لاغری پروسلیمر

این مکمل بهترین روش درمانی برای افرادی است که برنامه لاغری دارند

•  Proslimer پایین آورنده چربی های مضر بدن

•  بهبود دهنده جریان خون

•  کاهش وزن بدون خطر

•  پروسلیمر می تواند نقش مهمی در کاهش چربی های تری گلسرید و کلسترول داشته باشد.

=> برای خرید محصول روی لینک مکمل لاغری پروسلیمر کلیک کنید.

مکمل لاغری پروسلیمر یک مکمل غذایی بسیار عالی برای هر گونه سبک زندگی فعال یا ورزشی می باشد و از خواص معجزه آسای دیگر آن نقش مهمی در سلامت و شادابی پوست، مو و ناخن دارد.

وینکامین دی اف

وینکامین دی اف بر روی سیستم اعصاب مرکزی اثر آرام بخش دارد و از نظر درمانی ضد بیماری پارکینسون است.

>  بازکننده عروق (Vasodilator)

>  اثر تنظیم کننده عروق (Vasoregulateur)

>  اکسیژن دهنده مغزی (Cerebal oxygenator)

>  تسهیل کننده جریان خون در شریان های قلبی (Coronary) و همچنین در عروق اندوتلیال (Endothelial) – (عروق خونی کوچک و عروق موئی)

=> برای خرید محصول روی لینک وینکامین دی اف کلیک کنید.