bg-bluelight

Our Products

Golshafa, Secret of Beauty and Health

Supplements

Happy life

Fitness

bg-bluelight

Our Products

Golshafa, Secret of Beauty and Health

Beauty

Skin care

Hair care

bg-dr-2

Easily stay connected with medical world

Health Center

Get to know services of physicians and
traditional medicine
clinics around the
world and have the best choice

Beauty Clinics

Get to know services of physicians and
traditional medicine
clinics around the
world and have the best choice

Traditional Medicine Clinics

Get to know services of physicians and
traditional medicine
clinics around the
world and have the best choice

Feel the sense of beauty, freshness and health with Golshafa products

فعالیت های ما

فروشگاه سلامت

Health Shop
برگشت

No more side effects
طبیعت همواره جایگاه ویژه ای در حفظ و تامین سلامت جسم و روح داشته و امروزه دغدغه های زندگی مدرن باعث فاصله گرفتن از طبیعت و موجب بروز انواع ناراحتی های جسمی و روحی در سطح جوامع گردیده است. همچنان که مادر طبیعت به ما اهمیت ویژه ای می دهد، ما نیز می بایست آن را به خوبی بشناسیم و از منابع آن به بهترین شکل ممکن بهره ببریم. سلامتی بهترین ثروتی است که با ایجاد نشاط و آرامش جسم و روح، کاهش استرس و فشارهای روحی و افزایش طول عمر، کیفیت زندگی را دوچندان می کند و آن را ایده آل می نماید.
مجتمع پژوهشی گیاهان دارویی گل شفا پس از دو دهه تحقیق در زمینه گیاهان دارویی و مواد معدنی و خواص بی نظیر آن ها در حفظ و تامین سلامت بدن، توانسته است در ایجاد فرهنگ مصرف مواد طبیعی نقش موثری را ایفا کند. فروشگاه سلامت گل شفا، محصولات طبیعی و خدمات متنوعی را در موضوعات سلامت (مراقبت از بدن)، زیبایی (مراقبت از پوست و مو)، تغذیه و تناسب اندام، ماساژ درمانی و... به شما ارایه کرده و خدمات مشاوره ای را با همکاری متخصصین مجرب به صورت آنلاین در بستر اینترنت برای شما فراهم نموده است.

مکمل های طبیعی

Natural supplements
برگشت

Improve your health naturally
تامین نیازهای ضروری بدن در سلامت و بیماری اهمیت دارد. آیا بدن شما مواد مغذی مورد نیاز خود را دریافت می کند؟ طبق تحقیقات دانشمندان حوزه سلامت، شما می بایست در طول شبانه روز پنج وعده میوه، سبزیجات و خوراکی های مغذی را برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی لازم جهت داشتن بدنی سالم و کاهش خطر ابتلا به بیماری ها مصرف نمایید. بسیاری از مردم به دلیل مشغله زیاد فرصت خوردن یک وعده غذایی متعادل را ندارند اما همچنان توقع دارند بدنی سالم داشته و با استرس ها و بیماری ها مقابله نمایند که به دلیل سوء تغذیه امکان پذیر نمی باشد.
مکمل های طبیعی حاوی انواع مواد مغذی و ویتامین های مورد نیاز بدن می باشند. این مواد مغذی را نمی توان صرفا با مصرف مواد غذایی امروزی برای سلامت بدن فراهم کرد. بر خلاف تصور عموم، مکمل های غذایی بیشتر به منظور ارتقاء سطح سلامت مورد استفاده قرار می گیرند اگرچه مصرف این مکمل ها طبیعی در پیشگیری از ابتلا به بیماری ها نیز بسیار موثر می باشد.

محصولات زیبایی

Beauty products
برگشت

Road to beauty goes through nature
اگر به دنبال یک زندگی سالم هستید، انتخاب محصولات طبیعی بالاترین اولویت است. این موضوع در خصوص محصولات زیبایی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. مواد تشکیل دهنده محصولات مراقبت از پوست و موی طبیعی با سیستم های طبیعی و پیچیده بدن شما کاملا سازگار هستند. با تامین مواد مغذی مناسب، بدن شما توانایی مراقبت و ترمیم خود را بدست می آورد. این مواد مغذی نه تنها از طریق مواد غذایی، بلکه از طریق پوست نیز جذب بدن شما می شوند زیرا از نظر پزشکی قابل درک است که هر آنچه بر روی پوست شما قرار گیرد جذب جریان خون شده و وارد بدن شما می گردد. چرا ما بیشتر به آنچه وارد بدن می شود اهمیت می دهیم تا آنچه که بر روی آن قرار می دهیم؟ حتما در مورد مزایای یک رژیم غذایی سالم بسیار تحقیق می کنید اما در خصوص استفاده از محصولات زیبایی سالم و طبیعی چطور؟

داروهای تخصصی

Specialty drugs
برگشت

You will be fine, why not?
زمانی که قصد دارید روش درمانی خود را انتخاب نمایید بسیار مهم است که روشی را برگزینید که نه تنها موثر باشد بلکه با ارزش های شما نیز سازگاری داشته باشد. از آنجا که طبيعت جايگاه درمان جسم و روح است، درمان های طبیعی نیز سلامتی را برای بدن، فکر و روح ضروری می داند که این امر مسیر بهبودی را برای بیماران بسیار آسان تر و با استرس کمتر فراهم می نماید. در این حوزه روش های مختلف درمانی مورد استفاده قرار می گیرند و بیماران بیشتر مورد توجه قرار گرفته و این امر حس ارزشمند بودن را به ایشان منتقل می نماید.
قدمت شناخت خواص داروهای طبیعی شايد خارج از حافظه تاريخ باشد و قرن هاست که بشر از اثرات مفيد گياهان دارویی مطلع بوده و آنها را در زمان سلامت برای پیشگیری از بیماری ها و در زمان بیماری برای درمان خود مورد استفاده قرار می داده است. اثرات این داروها نقش مهمی در درمان بيماری های مختلف دارند و مواد تشکیل دهنده محصولات طبیعی مراقبت از بدن با سیستم های طبیعی و پیچیده بدن شما کاملا سازگار هستند و به دلیل نداشتن عوارض جانبی بهترین بستر را برای درمان قطعی بیماری ها و بازگشت به سلامت کامل فراهم نموده اند.

فرصت های ایده آل

opportunities
برگشت

The rich invest in best opportunities
مجتمع پژوهشی گل شفا با بهره گیری از ارتباطات گسترده خود در حوزه های مختلف علمی و اقتصادی، فرصت های مناسبی را جهت جذب سرمایه گذار و تامین بستر لازم برای رشد ایده ها و تجاری سازی پروژه ها فراهم نموده است. علاوه بر جذب سرمایه گذار، تیم های تخصصی متشکل از مشاورین مجرب در زمینه های علمی، مالی، حقوقی، بازار و... موجب تسریع در تحقق اهداف تعیین شده و موفقیت پروژه ها می گردند. فرصت های سرمایه گذاری بسیارند گرچه همه ما شرایط و اهداف شخصی منحصر بفردی را داریم و این تنها زمانی است که شما به آن عمیق تر نگاه کنید و پاسخ سوال "چه سرمایه گذاری ای برای من بهتر است؟"
When it comes to choosing what investment to go for, a one-size-fits-all approach just doesn’t work– there isn’t a single investment product that will work for everyone.

پروژه ها

Projects
برگشت

Best projects are based on market trends
مجتمع پژوهشی گل شفا پروژه های متعددی را در زمینه های تولید گیاهان دارویی، گردشگری سلامت، صنایع دارویی، غذایی، آرایشی، سفرهای علمی و غیره تعریف نموده است که هر یک پاسخ گوی بخشی از نیازهای ضروری جوامع می باشند. این فرصت ها بر پایه شناخت بازار و تجارب اقتصادی برنامه ریزی شده و با مشارکت سرمایه گذاران و ورود به چرخه تجاری سازی به موفقیت های چشمگیری در سطح جهانی دست خواهند یافت.
گل شفا علاوه بر پروژه هایی که مالکیت آنها را دارد، به دلیل حضور در عرصه های علمی و پژوهشی با بسیار ی از گروه های علمی و محققین ارتباط دارد. ایده های ارایه شده با حفظ مالیکت فکری صاحبان آن ها، مورد کارشناسی و بررسی های اولیه قرار گرفته و سپس در موضوعات مربوطه دسته بندی می گردند. این ایده ها به صورت پروژه جهت سرمایه گذاری و ورود به چرخه تجاری سازی در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرند. علاقه مندان به سرمایه گذاری می توانند پس از بررسی پروژه های موجود، پروژه دلخواه را انتخاب نموده و درخواست خود را جهت مذاکره با صاحب ایده از طریق ایمیل به آدرس projects@golshafa.com ارسال نمایند.

برگشت

Take up one idea; Make that one idea your life
ما سرمایه گذاران، سازندگان و کار آفرینان را جهت رشد ایده های موفق با حمایت های همه جانبه گرد هم آورده ایم که برای سطح اولیه ایده ها و کاوش تحقیقات بازار، آنالیز رقابتی، کاربرد محصولات، خدمات و غیره صحت قدم های نخست را با بیشترین تاثیرات بدست بیاوریم.
هنگامی که پروسه عملیاتی شکل گرفت به شما کمک می نماییم تا ایده خود را از طریق خود محوری و دوره های آنلاین، وبینارها، رویدادها، کمپ ها، دوره های آموزشی و ورک شاپ، ملاقات های علمی و صنعتی به بهترین شکل ممکن بسازید و تجاری سازی نمایید. حمایت های ما در تمام مراحل منجمله پیاده سازی و بهینه سازی پروژه ها، سرمایه گذاری و مشارکت ها همراه شما خواهد بود.
شما میتوانید به جمع ما بپوندید تا مکاتبات ابتدایی را آغاز نماییم و گروه تخصصی شایسته و باتجربه ای را گرد هم آوریم که مهارت های خود را به اشتراک بگذاریم و بهترین بستر های موفقیت و فرصت های با ارزشی را بدست بیاوریم.

استارتاپ ها

startup
برگشت

Time is all matters
به دلیل اهمیت خاص استارتاپ ها و موقعیت های سرمایه گذاری ویژه و زودبازده آن ها، مجتمع پژوهشی گل شفا پس از جذب استارتاپ ها و انجام فرآیند ارزش گذاری، استارتاپ های برتر را جهت ورود به مراحل شتابدهی و سرمایه گذاری انتخاب می نماید.
چنانچه تمایل دارید درآمد و کارتان توسعه و همچنین مالکیت فکری و بازاریابی ایده شما افزایش یابد و نیازمند به تامین منابع مالی میباشد، ما به واسطه الگوی منحصر به فرد خود، استارتاپ ها را مورد ارزیابی قرار داده و نه تنها ایده را مدنظر قرار می دهیم بلکه تیم مدیریتی باتجربه ما استارتاپ های بسیار با ارزش را مشخص می نماید و میتوانیم از طریق سرمایه گذاری، روش های مشاوره، پیشنهاداتی را فرآهم آوریم و استارتاپ های منتخب را تا رسیدن به اهداف خود کمک نماییم. این بهترین فرصت برای پایان دادن به تنها استارتاپ بودن و فارغ التحصیل شدن در بزینس است.

The Best Amazing Eco-Friendly Natural & Organic Products in Golshafa Market

چرا باید از محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده کنیم؟

مجتمع پژوهشی گل شفا با بیش از دو دهه در زمینه اقتصاد، تولید و تحقیقات علمی فعالیت دارد و درحال توسعه بخش های فروشگاه تخصصی "فروشگاه سلامت" و "گل شفا مارکت" در بازارهای بین المللی با هدف ارتباطات و معاملات، سرعت بخشیدن، دسترسی آسان و ایجاد بستر فرصت های تجاری مناسب می باشد. گل شفا مارکت با هدف محیط تجاری سالم، آشنایی با فرهنگ های مختلف و چگونگی استفاده و مصرف از محصولات در چارچوب معاملات دوستانه و ایجاد یک تجارت بسیار منصفانه بدون حد و مرز جغرافیایی را در زمینه محصولات طبیعی و ارگانیک و حفظ منابع طبیعی ایجاد کرده و این خیلی مهم است که همه ما انسان ها در آن سهیم هستیم، کوشا باشیم و ما خوشحال هستیم که توانسته ایم محصولاتی را با منشاء طبیعی و ارگانیک از منابع اصلی و ملل های مختلف به مصرف کنندگان و همچنین خریداران به آسانی...

سلامتی خوب فراتر از ثروت

طبیعت همواره جایگاه ویژه ای در حفظ و تامین سلامت جسم و روح داشته و امروزه دغدغه های زندگی مدرن باعث فاصله گرفتن از طبیعت و موجب بروز انواع ناراحتی های جسمی و روحی در سطح جوامع گردیده است. همچنان که مادر طبیعت به ما اهمیت ویژه ای می دهد، ما نیز می بایست آن را به خوبی بشناسیم و از منابع آن به بهترین شکل ممکن بهره ببریم. سلامتی بهترین ثروتی است که با ایجاد نشاط و آرامش جسم و روح، کاهش استرس و فشارهای روحی و افزایش طول عمر، کیفیت زندگی را دوچندان می کند و آن را ایده آل می نماید. مجتمع پژوهشی گیاهان دارویی گل شفا پس از دو دهه تحقیق در زمینه گیاهان دارویی و مواد معدنی و خواص بی نظیر آن ها در حفظ و تامین سلامت بدن، توانسته است در ایجاد فرهنگ مصرف مواد طبیعی نقش موثری را ایفا کند. فروشگاه سلامت گل شفا، محصولات طبیعی و خدمات متنوعی...

زیبایی جاذبه ای است که در آن خالق زیبایی ها را می توان با چشم دل نظاره کرد

اگر به دنبال یک زندگی سالم هستید، انتخاب محصولات تخصصی زیبایی طبیعی یک اولویت است که از گیاهان ارگانیک و مواد طبیعی استفاده شده که برای گشت آنها هیچ گونه مواد مضر مانند سموم و کودهای شیمیایی که مخرب سلامت و محیط زیست هستند به کار نرفته یا از طبیعت بطور طبیعی جمع آوری و تهیه شده و در ترکیبات محصولات تخصصی بکار رفته باشند. این موضوع در خصوص محصولات تخصصی زیبایی طبیعی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که مواد تشکیل دهنده محصولات مراقبت از پوست و موی طبیعی با سیستم های طبیعی و پیچیده بدن شما کاملا سازگار هستند. با تامین مواد مغذی مناسب، بدن شما توانایی مراقبت و ترمیم خود را بدست می آورد. این مواد مغذی نه تنها از طریق مواد غذایی، بلکه از طریق پوست نیز جذب بدن شما می شوند زیرا از نظر پزش کی قابل درک است که هر آنچه...

محصولات گیاهی چه هستند؟

محصولات گیاهی داروهایی هستند که از گیاهان بدست می آیند. که دارای خواص درمانی طبیعی می باشند و از آنها به عنوان مکمل جهت افزایش سلامت و بهبود زندگی بهتر و درموارد زیادی نیز برای دیگر اهداف درمانی بکار میروند. محصولات گیاهی بصورت قرص، کپسول، پودر، عصاره، دمنوش و غیره موجود می باشند.
بهترین فرصت تجارت آسان با گل شفا مارکت
مجتمع پژوهشی گل شفا به دو صورت مارکتینگ “Golshafa Healthshop” and “Golshafa Market” خود را برای مشتریان طراحی کرده است خرید جزیی و عمده برای شرکت ها، فروشگاه ها، تجار و غیره. شما میتوانید در هر نقطه از جهان از فروشگاه های تخصصی ما خرید فردی بنا به شرایط نیاز و مورد علاقه از دسته بندی های مرتبط به راحتی انتخاب کرده و خرید داشته باشید و بعد از اتمام خرید، کالای خریداری...

محصولات ارگانیک و طبیعی

محصولات ارگانیک و طبیعی امروزه بزرگترین نقش تجارت را در جهان که بیشترین استقبال را از طرف خریداران جهت مصارف فردی و خانگی دارند. این محصولات جهت مراقبت سلامت و زیبایی، غذاها و نوشیدنی های سالم که پروسه تولید، ارگانیک و سازگار با محیط زیست نیز می باشد، بکار می رود.
گل شفا مارکت محصولات ارگانیک و طبیعی را به صورت خرید عمده، خرید جزئی مستقیما از منابع اصلی تهیه و به مصرف کنندگان و خریداران عرضه می کند و سعی و تلاش ما تهیه بهترین محصولات طبیعی و ارگانیک در زمینه فرآورده های دارویی، آرایشی و بهداشتی، دمنوش های گیاهی، چاشنی های غذایی، زعفران و غیره می باشد. این تجارت بسیار منصفانه و با هدف سلامت انسان و حمایت از حفظ منابع طبیعی و همچنین شکستن مرز های جغرافیایی و ایجاد محیط دوستانه در بازار بین المللی و تبادل فرهنگی و آشنایی...

Functional foods and nutraceuticals:

غذاهای کاربردی مواد غذایی هستند که ذاتا مناسب سلامتی و کمک کننده برای بهبود و باز گرداندن سلامتی افراد می باشند که پتانسیل تاثیرات مثبت روی سلامت ورای مواد مغذی اصلی را نیز دارند. طرفداران غذاهای کاربردی متذکر شده اند که محصولات فراسودمندی منجمله پروبیوتیک و غیره سلامت بهینه را افزایش و کمک به کاهش ریسک ابتلا به بیماری ها می کنند.
امروزه بازار و تقاضا برای مواد غذایی مناسب سلامتی به سرعت در حال رشد است و شرکتهایی که تمرکز خود را بیشتر بر روی مواد غذایی کامل و سالم نموده اند، موفقیت چشمگیری در بازار های هدف داشته اند. اخیرا با افزایش آگاهی مصرف کنندگان خطراتی چون کلسترول، اضافه وزن و غیره لزوم استفاده از مواد غذایی کم چرب و سالم را افزایش داده است که در نتیجه رشد سریع مصرف اینگونه غذاهای کاربردی...

چرا باید از محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده کنیم؟

مجتمع پژوهشی گل شفا با بیش از دو دهه در زمینه اقتصاد، تولید و تحقیقات علمی فعالیت دارد و درحال توسعه بخش های فروشگاه تخصصی "فروشگاه سلامت" و "گل شفا مارکت" در بازارهای بین المللی با هدف ارتباطات و معاملات، سرعت بخشیدن، دسترسی آسان و ایجاد بسترفرصت های تجاری مناسب می باشد. گل شفا مارکت با هدف محیط تجاری سالم، آشنایی با فرهنگ های مختلف و چگونگی استفاده و مصرف از محصولات درچارچوب معاملات دوستانه و ایجاد یک تجارت بسیار منصفانه بدون حد و مرز جغرافیایی را در زمینه محصولات طبیعی و ارگانیک و حفظ منابع طبیعی ایجاد کرده و این خیلی مهم است که همه ما انسان ها در آن سهیم هستیم، کوشا باشیم و ما خوشحال هستیم که توانسته ایم محصولاتی را با منشاء طبیعی و ارگانیک از منابع اصلی و ملل های مختلف به مصرف کنندگان و همچنین خریداران به آسانی...

فرصت های ایده آل در تجارت جواهرات، سنگ ها و فلزات گرانبها

تجارت سنگ های قیمتی، یکی از سود آورترین نوع تجارت است امروزه استخراج، فرآوری و صادرات سنگ های قیمتی بخش مهمی از اقتصاد اکثر کشورهای جهان میباشد. گل شفا مارکت بهترین بستر تجارت آنلاین را برای خرید و فروش مواد معدنی، فلزات گرانبها، سنگ های قیمتی و جواهرات را در بازار جهانی با دسترسی آسان بدون حد و مرزهای جغرافیایی در مارکت و فروشگاه آنلاین خود ایجاد نموده تا خریداران، تولید کنندگان، تجار، علاقه مندان و مصرف کننده گان بتوانند بزینس، فعالیت و خرید محصولات مورد نیاز خود را با اطمینان خاطر مطابق با استاندار های جهانی، گواهی کیفیت و آنالیزهای آزمایشگاهی، شناسنامه از مراکز گوهرشناسی داشته باشند. ما محصولات و خدمات خود را با كيفيت عالی به مشتريان خود عرضه می نماييم و می كوشيم تا رضايت آنها را جلب نماييم زيرا رضايت آنها افتخار ماست، گل شفا مارکت اين مسئوليت...

چرا باید از محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده کنیم؟

مجتمع پژوهشی گل شفا با بیش از دو دهه در زمینه اقتصاد، تولید و تحقیقات علمی فعالیت دارد و درحال توسعه بخش های فروشگاه تخصصی "فروشگاه سلامت" و "گل شفا مارکت" در بازارهای بین المللی با هدف ارتباطات و معاملات، سرعت بخشیدن، دسترسی آسان و ایجاد بسترفرصت های تجاری مناسب می باشد. گل شفا مارکت با هدف محیط تجاری سالم، آشنایی با فرهنگ های مختلف و چگونگی استفاده و مصرف از محصولات درچارچوب معاملات دوستانه و ایجاد یک تجارت بسیار منصفانه بدون حد و مرز جغرافیایی را در زمینه محصولات طبیعی و ارگانیک و حفظ منابع طبیعی ایجاد کرده و این خیلی مهم است که همه ما انسان ها در آن سهیم هستیم، کوشا باشیم و ما خوشحال هستیم که توانسته ایم محصولاتی را با منشاء طبیعی و ارگانیک از منابع اصلی و ملل های مختلف به مصرف کنندگان و همچنین خریداران به آسانی...

Effective Communication World Group

Tourism Industry

ec world group with the world at your fingertips

Science & Research

پکیج های سلامت و زیبایی

Choose your best plan & package here
پکیج تقویت کننده پوست ویتانوم
پکیج تقویت کننده پوست ویتانوم

Health Is Wealth

نسخه های شفا بخش

golshafa-traditional-medicine
بازگشت

نسخه گیاهی برای رقیق تر شدن خون
گیاهان و ادویه های متعددی وجود دارد که باعث رقیق شدن خون می شود. در واقع بسیاری از مواد غذایی که مردم مصرف می کنند، حاوی ماده رقیق کننده خون است.
مواد غذایی حاوی سالیسیلات ، اسید چرب امگا۳، میزان بالای ویتامین E یا آنتی بیوتیک رقیق کننده طبیعی خون به حساب می آید. البته اگر داروی رقیق کننده خون مصرف می کنید، بهتر است قبل از مصرف هر نوع گیاه یا ادویه برای رقیق کردن خون، با پزشک مشورت کنید. اگر قرار است عمل شوید، جراح را از داروهایی که مصرف می کنید، آگاه کنید. زیرا در بیشتر موارد مصرف هر نوع دارو یا گیاه یا ادویه دارویی را ۲ هفته قبل از جراحی باید متوقف کرد.

چاشنی غذایی

golshafa-tradition-spice
بازگشت

طبخ شگفت انگیز با چاشنی های غذایی طبیعی
غذاهای سنتی و آشنا اصلی ایرانیان منجمله ماست و خیار و آبدوغ را همیشه با گیاهان مختلف معطر و خوشبو می سازند. با مصرف چاشنی غذائی که از انواع گیاهان معطر و خوشبو تهیه شده میتوان عطر و طعم غذاهای گوشتی و سوپها، کوفته ها، دلمه ها، انواع سالادها و همچنین ماست و خیار و آبدوغ خود را دلپذیر و اشتها آور سازید.

ماساژ درمانی

golshafa-massage
بازگشت

معجزه ماساژ در تسکین درد
ماساژ در تسکین درد‌های عضلانی و بهبود جریان خون در بدن افراد فعال و کم‌ تحرک به یک اندازه موثر است. تاثیر مفید ماساژ درمانی سنتی می‌تواند برای مدت طولانی در بدن باقی بماند. همچنین افرادی که سیستم گردش خون ضعیف یا به دلیل بیماری محدودیت‌های حرکتی دارند، بیشترین فایده را از ماساژ درمانی می‌برند. افرادی که پس از ورزش از ماساژ درمانی استفاده می‌کنند، وضعیت جریان خون در سراسر بدنشان بهبود یافته و تاثیر آن تا ۷۲ ساعت بعد نیز باقی می‌ماند. ماساژ در واقع فیزیولوژی بدن را به شیوه‌ای مثبت تغییر می‌دهد و تاثیر آن نه تنها افزایش سرعت جریان خون است بلکه در عین حال یک واکنش عروقی مفید است.

خواص درمانی آب های گرم طبیعی

golshafa-hot-springs-national
بازگشت

خواص آب های معدنی بستگی به جایی دارد که از آن خارج می شوند.
آب های معدنی خیلی زود خاصیت خود را از دست می دهند. بعضی از آب ها هنگام خارج شدن از زمین گرم هستند. وقتی این آب ها سرد می شوند، معمولاً مواد مفید و خاصیت دارویی خود را از دست می دهند. این خاصیت را با گرم کردن دوباره آن می توان بدست آورد. قرار گرفتن در هوای آزاد یا نور خورشید هم باعث می شود خواص خود را از دست بدهند. بنابراین بهتر است از این آب ها در سرچشمه استفاده کنیم. بیشتر آب های معدنی، در مکان هایی زیبا قرار گرفته اند که رفتن به این مکان ها خودش آرامبخش است.

گیاه بابونه

golshafa-matricaria-chamomilla
بازگشت

Matricaria chamomilla
بابونه گیاهی است دائمی و کوچک به‌ ارتفاع تقریباً ۳۰ سانتی‌متر دارای بوئی معطر که در چمنزارها و اراضی شنی می‌روید. ساقه آن به رنگ سبز مایل به سفید، برگ‌های آن کوچک متناوب و دارای بریدگی‌های باریک و نامنظم و پوشیده از کرک است. گل‌های آن مجتمع در یک طبق که به‌طور منفرد در انتهای ساقه گل‌دهنده در تابستان ظاهر می‌شود‌. در هر طبق گل‌های سفید در اطراف و گل‌های زرد در قسمت وسط قرار دارند.
“بابونه ضددرد، ضدالتهاب و آرامش بخش است. همچنین حاوی آنتی‌اکسیدان‌های فراوان و تقویت‌کننده‌ی سیستم ایمنی بدن می گردد. بابونه خواص ضد سرطانی دارد. یکی از ترکیبات این گیاه به نام «اپی‌ژنین» باعث کاهش سرعت تکثیر سلول‌های سرطانی شده و آن‌ها را نسبت به داروها آسیب‌پذیرتر می‌کند…”

دمنوش های گیاهی

golshafa-herbal-tea
بازگشت

مزایای دمنوش های گیاهی:
دمنوش های گیاهی و میوه ای دارای خواص متفاوت هستند و می توان از آنها برای ذائقه های مختلف استفاده نمود. دم کرده های گیاهی برای مبارزه با تمام ناراحتی ها و سموم موجود در بدن از سردی و سوء هاضمه تا مقابله با عفونت ها و درمان حالت تهوع مفید می باشند. شما می توانید دم نوش ها را مطابق با ذائقه و طبع خود انتخاب نمایید. طعم خوشمزه دم کرده های میوه جات مانند سیب، به، پرتقال و هلو معمولا در انتخاب آن ها موثر است و از سوی دیگر دم نوش هایی مانند آویشن، بابونه، نعناع و زنجبیل اثرات درمانی بیشتری دارند و معمولا خواص درمانی آن ها در نظر گرفته می شود تا طعم و مزه.

اسموتی سبز

golshafa-smoothie-green
بازگشت

معجزه بی نظیر اسموتی ها
اسموتی مخلوطی از میوه ها فصل مانند هلو، آلوسیاه، آووکادو، توت فرنگی و سبزیجات جعفری، کرفس و غیره می باشد که در صورت تمایل می توانید همراه با چند قالب یخ میکس و نوش جان نمایید.
طرز تهیه انواع اسموتی ها:
۹ نکته برای سم زدایی سریع بدن و پاداش اسموتی سبز
نوشیدن این اسموتی به عنوان بخشی از صبحانه خود. (انرژی قوی برای طول روز و کمک در جوان سازی بدن) شما می توانید آن را برای صبحانه یا با یک سالاد سبز، همراه با بعضی پروتئین ها در وعده ناهار و لذت بردن از آن بعنوان یک وعده غذایی سبز

غذاهای سالم

golshafa-health-food
بازگشت

محصولات طبیعی و ارگانیک
تامین نیازهای ضروری بدن در سلامت و بیماری اهمیت دارد. آیا بدن شما مواد مغذی مورد نیاز خود را دریافت می کند؟ طبق تحقیقات دانشمندان حوزه سلامت، شما می بایست در طول شبانه روز ۵ وعده میوه، سبزیجات و خوراکی های مغذی را برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی لازم جهت داشتن بدنی سالم و کاهش خطر ابتلا به بیماری ها مصرف نمایید. بسیاری از مردم به دلیل مشغله زیاد فرصت خوردن یک وعده غذایی متعادل را ندارند اما همچنان توقع دارند بدنی سالم داشته و با استرس ها و بیماری ها مقابله نمایند که به دلیل سوء تغذیه امکان پذیر نمی باشد.

فرصت استثنایی در جشنواره زمستانی فروشگاه سلامت گل شفا از ۲۰ بهمن تا ۲۰ اسفند با ۴۰% تخفیف ویژه به همراه شرکت در قرعه کشی

Happy New Year!

For you all, Golshafa warmly wishing a prosperous New Year full of love, good health and happiness also smile and enjoy life more!

استخدام

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

استخدام

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید