Golshafa-Persistent-Beauty-Slider
Golshafa-Gold-Cream-Slider

Golshafa Creates Opportunities for you and Introduces your Scientific Activities, and Expands your Global Connections.

تبلیغات و برندینگ در گل شفا

برند شما تنها چیزی است که اهمیت دارد

اگر شما به دنبال تقویت پایدار نام تجاری، رمز حفظ مشتری و افزایش بیشتری از سهم بازار در سطح بین المللی هستید. با معرفی و تبلیغاتی قوی می توان وفاداری و سودآوری را افزایش داد، بهترین موقعیت معرفی برند و نام تجاری شما در گل شفا می باشد که بستر فرصت ها و موقعیت های مناسب، ویژه و خاصی را در دنیای ارتباطات و حوزه های اقتصادی، بازار مصرف در شاخه های مختلفی همچون صنایع تولیدی، مصرفی و غیره در سطح جهانی ایجاد نموده است.

هیچ شکی وجود ندارد چگونه می توانید؟

این فرصت ها مزیت رقابتی پایداری به شما می‌دهد در جهت جذب مشتریان جدید تا محصولاتتان را به طور مستقیم در بازار هدف عرضه کنید که باعث افزایش توان ایستادگی در زمان رقابت خواهد شد و در نهایت می تواند منجر به سود و فروش بیشتر نسبت به محصولات رقیب گردد و مشتریان برای همیشه وفادار به برند شما باقی خواهند ماند، بازاریابی مستقیم و پیشبرد فروش باعث افزایش اعتبار و شهرت برند در بازار رقابت می شود و پاسخ مثبت از مصرف‌کننده را به دنبال خواهد داشت.

برندینگ و موقعیت های پیش رو در گل شفا

لذت جهانی شدن، فرصت هایی که برند شما را زبانزد خواهد کرد. گل شفا آماده معرفی نام تجاری شماست، اگر می خواهید فراتر از مرز جغرافیایی تجارت خود را گسترش دهید می توانید به ما بپیوندید و موقعیت های ایده آلی را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

متقاضیان جهت معرفی برند خود می توانند در موقعیت های ویژه در صفحه اصلی، گل شفا گلاسوری به زبان انگلیسی که مخاطبین آن در حوزه علم و دانش، درمانی، زیبایی، تولیدی، اقتصادی و غیره می باشد و مجله سلامت گل شفا به زبان فارسی که از موقعیت های خاصی در حوزه سلامت، زیبایی و غیره برخوردار بوده، معرفی محصول یا خدمات شما در قالب معرفی، رپورتاژ و تبلیغات به صورت بنر و صفحه اختصاصی در فضاهای مشخص در سایز های تعریف شده خواهد بود، می توانید طرح مورد نظر را برای ما بعد از توافق ارسال و پس از تایید به مدت قرارداد تعیین شده بر روی سایت و قسمت های مشخص قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است در صورت علاقه و انتخاب سایر بخش های خاص سایت گل شفا می توانید درخواست خود را برای ما ارسال و بعد از بررسی، نتیجه آن به شما اعلام خواهد شد.

از کلیه حوزه های پزشکی و درمانی، سلامت و زیبایی، تولیدی و اقتصادی، علمی پژوهشی و غیره جهت معرفی برند و نام تجاری، تبلیغات و رپورتاژ شما در مجموعه گل شفا:

  • برگزار کننده نمایشگاه ها و همایش های بین المللی
  • شرکت های تولید کننده، واردات و صادرات
  • بنگاه های اقتصادی، بانک و موسسات مالی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تعرفه های تبلیغات در گل شفا

کلیک کنید
oriental sciences wssps united nations

نخستین همایش و نمایشگاه بین المللی سلامت و علوم پزشکی شرق

هفتم لغایت دوازدهم آذر ماه 1396

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید
united nations oriental sciences

HappyLife (Elixir)

Joyful life by Elixir

Elixir - A definitive food supplement

Elixir یک محصول طبیعی قوی برای تقویت نیروی جسمی و تامین کننده ویتامین های مورد نیاز مردان می باشد که موجب بهبود عملکرد بدن می گردد. الکسیر، صددرصد طبیعی بوده و در درمان نازایی و افزایش تعداد اسپرم بسیار موثر می باشد. این محصول در افرادی از قبیل ورزشکاران که فعالیت روزانه بیشتری دارند موجب افزایش قوای جسمی و توانایی فعالیت فیزیکی آن ها می گردد. اطلاعات بیشتر…

  • صددرصد گیاهی و ترکیبی از مواد معدنی طبیعی
  • افزایش طراوت و نشاط روحی با امیدی تازه به زندگی
  • ویتامینه سرشار از نشاط و نیروی جوانی
  • ویتامینه و مقوی قوای جسمی طبیعی و نشاط آور
  • درمان مشکلات ضعف عمومی بدن و خستگی مفرط جسمی