Golshafa-Arnis-Slider
Golshafa-Gold-Cream-Slider

Golshafa Creates Opportunities for you and Introduces your Scientific Activities, and Expands your Global Connections.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه قوانین این فروشگاه منطبق با قوانین کشور ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
استفاده شما از سرویس ها و خدمات فروشگاه سلامت گل شفا به آدرس اینترنتی www.golshafa.com/healthshop که از این پس به اختصار “فروشگاه” و یا  “ما” نامیده می شود به معنای آگاهی و پذیرش کلیه شرایط و قوانین مندرج در این توافق نامه می باشد.
این توافق نامه بر کلیه خدمات، امکانات، وب سایت ها، مطالب، محتوا و محصولات این فروشگاه که از این پس به اختصار “محصولات” نامیده می شوند و بر پایه محصولات مجتمع پژوهشی گل شفا به مشتری ارایه می گردند حاکم خواهد بود.
کاربران، مشتریان، خریداران، بازدیدکنندگان و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که از محصولات این فروشگاه استفاده می نمایند از این پس به اختصار “کاربر” و یا “شما” نامیده می شوند و متعهد می گردند که این توافق نامه و سایر توافق نامه های فروشگاه را به دقت مطالعه نموده و با درک کامل و به صورت آگاهانه موافقت خود را با تمامی مفاد آن اعلام می نمایند.

محصولات فروشگاه
این فروشگاه در زمینه ارایه اخبار، اطلاعات و مقالات علمی و پژوهشی، مشاوره، محصولات و داروهای تخصصی (درمانی- زیبایی) و مکمل های غذایی مرتبط با مجتمع پژوهشی گیاهان دارویی گل شفا فعالیت می نماید.

حقوق قانونی و محدودیت ها
همه اطلاعات این فروشگاه مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها، مقالات، اخبار، تحقیقات و کلیه محتوای تولید شده و ارایه شده توسط ما جزیی از اموال مجتمع پژوهشی گل شفا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی موارد ذکر شده در انحصار ما می باشد و هرگونه استفاده به جهت مقاصد تجاری و غیرتجاری بدون کسب مجوز کتبی جرم بوده و موجب پیگرد قانونی متخلف یا متخلفین می گردد.

ثبت نام و عضویت
۱- برای استفاده از بخش های خاصی از وب سایت (به عنوان مثال، خرید و سفارش محصولات، ثبت امتیاز و نظر، دریافت خبرنامه) شما لازم است یک حساب کاربری در وب سایت فروشگاه به آدرسwww.golshafa.com/healthshop ایجاد نموده و برخی اطلاعات خود را که جهت تکمیل فرم اطلاعات مشتری مورد نیاز می باشند مانند نام، جنسیت، کدملی، آدرس ایمیل، رمز عبور، شماره تلفن همراه، آدرس و کد پستی جهت ارسال محصولات فراهم نمایید. همه اطلاعات ثبت نام شما با سیاست های حفظ حریم خصوصی ما حفاظت می شوند.
۲- شما تایید و تضمین می نمایید اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام ارایه نموده اید واقعی و صحیح هستند و درستی و صحت این اطلاعات را حفظ خواهید نمود.
۳- نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری شما جزو اطلاعات شخصی و خصوصی شما محسوب می گردد. از این رو شما اجازه انتقال حساب خود را به اشخاص دیگر ندارید و مسئولیت فعالیت های مرتبط با حساب کاربری شما به طور کامل بر عهده خودتان خواهد بود.
۴- شما متعهد می شوید آدرس ایمیل و تلفن خود را همواره به روز نگه دارید تا ما بتوانیم با شما در ارتباط باشیم.
۵- زمانی که شما سفارش آنلاین خود را در این فروشگاه ثبت می نمایید تمامی اطلاعات شخصی مورد نیاز جهت تراکنش های مالی شما قبل از اینکه بر روی اینترنت منتقل گردند با استفاده از فن آوری رمزنگاری ۲۵۶ بیتی لایه امن سوکت (SSL) کدگذاری شده و امنیت آن ها بطور ۱۰۰% تامین می گردد که حریم خصوصی و سطح بالایی از امنیت تمامی اطلاعات شما را تضمین می نماید.

واجد شرایط بودن مصرف کننده
خریداران محصولات ما باید بیش از ۱۸ سال سن داشته و در فروشگاه ثبت نام نموده باشند. محصولات این فروشگاه برای افراد زیر سن ۱۸ سال در نظر گرفته نشده است و ما به صورت آگاهانه اطلاعات این گروه سنی را جمع آوری نمی نماییم.

قیمت ها و پرداخت ها
۱- ما تمام تلاش خود را برای اطمینان از دقت و بروز بودن قیمت گذاری و موجودی محصولات فروشگاه به کار گرفته ایم. با این حال، به ندرت، ممکن است خطایی در قیمت گذاری یک محصول یا موجودی آن بوجود بیاید. در چنین مواردی، ما مسئول هرگونه اشتباهات تایپی نبوده و حق لغو سفارش خرید شما و بازگرداندن مبلغ پرداخت شده را در اسرع وقت برای خود محفوظ می داریم.
۲- هزینه ی ارسال سفارشات با پست پیشتاز برای خرید های بالای دو میلیون ریال (۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال) رایگان بوده و در سایر موارد با توجه به محصول خریداری شده و انتخاب نوع روش ارسال توسط کاربر، تعیین می گردد و پرداخت آن به عهده سفارش دهنده خواهد بود.
۳- مدت زمان دریافت سفارشات بر اساس محل تحویل سفارش و نوع محصولات متغییر می باشد.
۴- شما می توانید هزینه سفارشات خود را به یکی از روش های پرداخت آنلاین، کارت به کارت (شبکه شتاب) و یا واریز به حساب پرداخت نمایید.
۵- کاربر باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. شما می‌توانید نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنید و تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت محصول باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

۶- ثبت، رزرو و انجام مراحل ارسال محصول فقط در صورت پرداخت قطعی و تایید شده صورتحساب قابل انجام است. در واقع پس از تایید مالی فاکتور، مراحل آماده سازی و بسته بندی سفارش مورد نظر کاربر انجام خواهد شد.

۷- چنانچه موجودی محصول در چند خرید متوالی به اتمام برسد، اولویت با شخصی است که صورتحساب خود را زودتر تایید مالی نموده باشد. در صورت اتمام موجودی فاکتورهای تایید شده ، این موضوع به اطلاع مشتری رسیده و شخص می تواند بنا به تمایل خود از حق تعویض محصول مورد نظر و یا مرجوع وجه پرداخت شده استفاده نماید.

نمایندگی
کلیه نمایندگی های رسمی این فروشگاه در داخل و خارج از کشور از طریق وب سایت رسمی فروشگاه معرفی شده و تنها نمایندگی های مذکور مورد تایید ما می باشند و هرگونه نمایندگی که در سایت معرفی نشده باشد مورد پیگرد قانونی قرار گرفته و مورد تایید ما نیست و مسئولیت خرید و استفاده از محصولات آن ها با مصرف کننده خواهد بود. خواهشمند است در صورت مشاهده تخلف اشخاص ثالث در این زمینه، مراتب را از طریق بخش تماس با ما (شماره تلفن ۱۴و۸۸۹۹۴۹۱۳-۰۲۱) اعلام نمایید.

گارانتی و تضمین ها
۱- ما تضمین می نماییم که کلیه محصولات ارایه شده در این فروشگاه پس از انجام پژوهش های دقیق و مطالعات علمی با هدف پیشگیری، بهبود و درمان طراحی گردیده اند و تولیدات آن ها کاملا طبیعی می باشند و مستندات تهیه شده توسط مجتمع پژوهشی گل شفا شامل خواص، ویژگی ها، دستور مصرف، توصیه ها و تذکرات لازم به همراه محصولات ارایه می گردند.
۲- از آنجایی که کلیه محصولات این فروشگاه صددرصد طبیعی می باشند، فرآیند اثرگذاری آن ها طولانی مدت بوده و با گذشت زمان در حین مصرف، تاثیر آن ها پدیدار می گردد و ماندگاری آن ها نیز به مراتب بیشتر از داروهای شیمیایی می باشند. شما با مصرف این محصولات آگاهی و رضایت کامل خود را از این موضوع اعلام می دارید.
۳- هریک از محصولات ارایه شده در فروشگاه دارای دستور مصرف مختص خود می باشند و شما به عنوان مصرف کننده می بایست نهایت دقت را در رعایت دستورات و توصیه های ارایه شده داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از مصرف محصولات کسب نمایید.
۴- افرادی که دارای بیماری های خاص می باشند و یا قصد استفاده از داروهای تخصصی ما را دارند می بایست قبل از مصرف محصولات با پزشک خود مشورت نمایند در غیر اینصورت مسئولیت کلیه عواقب ناشی از آن بر عهده مصرف کننده خواهد بود.
۵- کامنت ها و نظرات سایر کاربران که در بخش های مختلف وب سایت منتشر می گردند به عنوان دستور مصرف و روش های استفاده از محصولات فروشگاه مورد تایید نمی باشند و تنها دستور مصرف و توصیه های ارایه شده اختصاصی هر یک از محصولات که در قالب صفحات رسمی فروشگاه و بروشورهای ضمیمه محصولات ارایه گردیده اند مورد تایید ما می باشند.
۶- ما به دلیل عدم آگاهی از شرایط و موقعیت روحی و جسمی مصرف کننده، به هیچ عنوان مدعی متناسب بودن ویژگی ها و خواص محصولات خود با نیازهای افراد نبوده و خریدار می بایست پس از مطالعه دقیق اطلاعات فراهم شده برای هر یک از محصولات از مفید بودن خواص آن برای رفع نیازهای خود اطمینان حاصل نماید و لذا ثبت سفارش خرید از سوی شما به منزله آگاهی کامل ایشان از ویژگی ها، خواص و دستور مصرف محصول مورد نظر می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده ما نخواهد بود.
۷- هرگونه مسئولیت ناشی از مصرف نادرست محصولات که به دلیل عدم آگاهی و رعایت دستور مصرف و توصیه ها، بی توجهی به نکات و تذکرات ارایه شده در فروشگاه و بروشورها و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات که منجر به صدمه جسمی، روحی، مادی و معنوی به مصرف کننده یا اشخاص ثالث گردیده باشد بر عهده این فروشگاه نخواهد بود
۸- از آنجایی که کلیه محصولات این فروشگاه دارای خواص دارویی و درمانی می باشند، بر طبق ضوابط وزارت بهداشت و درمان و قوانین بین المللی مرجوع نمودن هر یک از محصولات پس از دریافت سفارش به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود.
۹- ما همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کنیم تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مصرف کننده برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه محصولات، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و ما تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کنیم. از این رو آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل (نقص و گم شدن، آسیب دیدگی، شکستگی و هرگونه صدمه فیزیکی) باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش از طریق بخش تماس با ما اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به آدرس اعلام شده از سوی فروشگاه (متناسب با محل تحویل کالا) ارسال شود.
۱۰- توجه داشته باشید که ما تمام تلاش خود را برای همخوانی رنگ و ظاهر بسته بندی محصولات نمایش داده شده در سایت با بسته بندی واقعی به کار برده ایم، با این حال ممکن است به دلیل شرایط چاپ و بسته بندی که خارج از کنترل ما می باشند تفاوت های جزیی در بسته بندی محصولات رخ دهد. از این رو ما هیچگونه تضمینی در خصوص همخوانی رنگ و ظاهر بسته بندی که شما در مانیتور خود مشاهده می نمایید با محصولی که در محل دریافت می کنید را تقبل نمی نماییم.

در دسترس بودن وب سایت
ما همه مراقبت های لازم را برای اطمینان از در دسترس بودن وب سایت فروشگاه در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۳۶۵ روز در سال به کار گرفته ایم. با این حال، وب سایت ممکن است به دلیل تعمیر و نگهداری، بروزرسانی سرور و یا دیگر مسائل فنی، و یا به دلایل خارج از کنترل ما به طور موقت در دسترس نباشد. از این رو ما دسترسی بدون وقفه به این وب سایت و یا هر وب سایت مرتبط را تضمین نمی کنیم و هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت فروشگاه و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیریم. محصولات فروشگاه آن‏گونه که هست ارایه می‏‌شود و ما تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت فروشگاه را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده نداریم.

شرایط فروش
۱- ما در تایید و یا رد هرگونه درخواست خرید و سفارش ثبت شده اختیار مطلق داریم و هیچ گونه تعهدی در قبال پذیرش درخواست شما بر عهده ما نمی باشد.
۲- ما مجاز به توقف فروش و ارایه هر یک از محصولات موجود در فروشگاه در هر زمان و بنا بر تشخیص و صلاحدید خود می باشیم.

خسارات کاربر
شما بدینوسیله موافقت می نمایید که از این فروشگاه و مدیران، کارکنان، عوامل، ارایه دهندگان اطلاعات، شرکای تجاری، صادرکنندگان مجوزها، تبلیغ کنندگان و تامین کنندگان آن در برابر هرگونه ادعا، زیان، هزینه ها و خسارات از جمله جرایم و هزینه های معقول قانونی ناشی از هر گونه نقض این توافقنامه، و یا هرگونه فعالیت مرتبط با حساب کاربری شما، و یا هر گونه اطلاعات و یا موادی که شما برای ما ارسال نمایید که منجر به نقض هر قانون و یا نقض هرگونه حقوق شخص ثالث (شامل و نه محدود به ادعاهای در رابطه با توهین، تجاوز به حریم خصوصی، و یا تخلف از هرگونه دارایی معنوی و حقوق مدنی اشخاص) گردد، در قبال بروز ضرر و زیان دفاع نموده و کلیه خسارات و غرامت های ناشی از آن را بر عهده خواهید گرفت. ما حق دفاع و مقابله با هر گونه ادعا ناشی از موارد مذکور را به طور انحصاری برای خود محفوظ می داریم و شما بدینوسیله موافقت می نمایید تا با ما در تثبیت هر نوع دفاع ممکن همکاری کامل داشته باشید.

ارسال محتوا
کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:
۱- بدیهی است که اگر قوانین ذیل به هنگام درج نظر رعایت نشود، نظر کاربر تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد. با این حال، ما هیچگونه مسئولیتی در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده در این قسمت را نداریم. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فروشگاه درباره محتویات آن نبوده و صرفا بر پایه تجربیات شخصی افراد می باشد، از این رو مسئولیت استفاده از نظرات سایر کاربران بر عهده کاربر خواهد بود.
۲- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
۳- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند.
۴- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.
۵- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
۶- کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند
۷- کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن جدا خودداری نمایند.
۸- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
۹- لازم به ذکر است که ثبت مطلب از جانب مخاطبین هیچگونه حقی را برای آنها ایجاد نمی‌کند و فروشگاه مجاز است طبق سیاست‌های کاری خود برخی مطالب را تایید ، ویرایش و یا حذف نماید

حقوق و اقدامات
در صورتی که ما از هرگونه محتوا و یا فعالیتی که بنا بر تشخیص ما موجب نقض قوانین و مفاد توافق نامه های این فروشگاه گردد آگاه شویم می توانیم بلافاصله دسترسی به آن محتوا را مسدود نموده، خدمات مرتبط با آن را متوقف و یا قطع کرده و هرگونه اقدام دیگری را که بنا بر صلاحدید خود لازم بدانیم انجام خواهیم داد. تاکید می گردد ملاک تشخیص محتوا و اقدامات ناقض مفاد توافق نامه ها صلاحدید ما می باشد.
•  ما حق توقف و یا مسدودسازی خدماتی را که ادامه آن ها منجر به نقض قوانین و وارد آمدن خسارت به خدمات، مشتریان و کاربران فروشگاه گردد را برای خود محفوظ می داریم.
•  ما پاسخگوی خسارات و عواقب ناشی از بهره مندی حقوق محفوظ خود در توافق نامه های فروشگاه از جمله مسدود نمودن حساب کاربری، قطع دسترسی به محصولات و حذف اطلاعات ذخیره شده توسط کاربر به واسطه استفاده از محصولات، که متوجه مشتری، کاربران و یا اشخاص ثالث می گردد نمی باشیم.

تغییرات و بروزرسانی توافق نامه
این فروشگاه ممکن است در بازه های زمانی مختلف این توافق نامه را بروزرسانی نموده و شرایط و مفاد آن را تغییر دهد که در این صورت اطلاع رسانی لازم از طریق ایمیل و سایر کانال های ارتباطی به آگاهی شما خواهد رسید. دقت داشته باشید پس از این بروزرسانی ها، ادامه استفاده شما از محصولات ما به منزله پذیرش آگاهانه کلیه مفاد این توافق نامه خواهد بود.

حریم خصوصی کاربران

این توافق نامه آخرین بار در تاریخ ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۵ بروزرسانی شده است

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه قوانین این فروشگاه منطبق با قوانین کشور ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشند.
استفاده شما از سرویس ها و خدمات فروشگاه سلامت گل شفا به آدرس اینترنتی www.golshafa.com/healthshop  که از این پس به اختصار “فروشگاه” و یا  “ما” نامیده می شود به معنای آگاهی و پذیرش کلیه شرایط و قوانین مندرج در این توافق نامه می باشد.
این توافق نامه بر کلیه خدمات، امکانات، وب سایت ها، مطالب، محتوا و محصولات این فروشگاه که از این پس به اختصار “محصولات” نامیده می شوند و بر پایه محصولات مجتمع پژوهشی گل شفا به مشتری ارایه می گردند حاکم خواهد بود.
کاربران، مشتریان، خریداران، بازدیدکنندگان و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که از محصولات این فروشگاه استفاده می نمایند از این پس به اختصار “کاربر” و یا “شما” نامیده می شوند و متعهد می گردند که این توافق نامه و سایر توافق نامه های فروشگاه را به دقت مطالعه نموده و با درک کامل و به صورت آگاهانه موافقت خود را با تمامی مفاد آن اعلام می نمایند.
همچنین کلیه اطلاعات مورد نیاز جهت عضویت در فروشگاه و بهره برداری از خدمات ما، در این توافق نامه و سایر توافق نامه های فروشگاه در اصطلاح “اطلاعات” نام می گیرند.
ما خود را جهت حفاظت از اطلاعات شما موظف می دانیم. این توافق نامه چگونگی تامین این امنیت و روش جمع آوری اطلاعات  که شما به هنگام عضویت و ثبت نام در سایت و یا استفاده از محصولات فروشگاه، در اختیار ما قرار می دهید و نحوه استفاده از آن ها را بیان می نماید

نگهداری اطلاعات
این فروشگاه به قوانین جاری و مصوب کشور ایران کاملا پایبند می‌باشد. بنابراین در صورتی که هر یک از مراجع قانونی دستوری مبنی بر ارائه اطلاعات صادر نمایند، ما موظف به ارائه اطلاعات خواهیم بود و کاربر با ارایه اطلاعات خود و استفاده از محصولات این فروشگاه، موافقت خود را با این موضوع اعلام می نماید.

زمان و نحوه جمع آوری اطلاعات
به طور کلی کاربر می تواند بدون نیاز به ارایه اطلاعات از وب سایت ما بازدید نماید. اگرچه در حین بازدید از وب سایت و یا استفاده از خدمات و امکانات بعضی اطلاعات عمومی مربوط به استفاده سیستم عامل و مرورگر کاربر توسط مرورگر به سرورهای ما ارسال و ذخیره می گردد.
این فروشگاه اطلاعاتی  را که شما در موارد زیر به صورت آگاهانه و با رضایت خود در اختیار ما قرار می دهید، جمع آوری نموده و مورد استفاده قرار می دهد:
•  عضویت در سایت و ایجاد حساب کاربری به منظور استفاده از محصولات فروشگاه
•  تماس با ما جهت درخواست اطلاعات، مشاوره، طرح سوالات و برقراری هرگونه ارتباط با ما

نحوه استفاده از اطلاعات جمع آوری شده
ما از اطلاعات  جمع آوری شده در جهت اهداف اصلی فعالیت فروشگاه که شامل موارد زیر می گردد استفاده می نماییم:
•  ارایه محصولات فروشگاه
•  آنالیز، تحقیق، نظارت و بهبود کیفیت محصولات
•  پاسخگویی به درخواست های کاربر مبنی بر استفاده از خدمات، سرویس ها، محصولات و پشتیبانی
•  آگاهی و اطلاع رسانی به کاربر در خصوص آخرین بروزرسانی های محصولات و خدمات، اطلاعیه ها و پیشنهادهای ویژه که کاربر می تواند در هر زمان از دریافت این اطلاع رسانی ها انصراف دهد.
•  پیگری فرآیندهای خرید شامل ثبت سفارشات، ارسال و رهگیری محصولات، تراکنش های مالی و…

امنیت اطلاعات
کلیه اطلاعات با هدف حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربر حفاظت می گردند. ما از امنیت اطلاعات ارسال شده از سوی کاربر، با فرآیندهای مدیریتی، فنی و فیزیکی حفاظت می نماییم. اطلاع داشته باشید صرف نظر از تمامی تلاش های ما، هیچ سیستم امنیتی کاملا امن و غیرقابل نفوذ نیست. اگرچه ما همواره در تلاش برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران می باشیم ولی نمی توانیم امنیت اطلاعات کاربر را تضمین نماییم و از این رو خواهشمندیم تمامی تمهیدات امنیتی مانند اطمینان از صحت آدرس اینترنتی ما (www.golshafa.com/healthshop و www.golshafa.com) به هنگام ارایه اطلاعات ، تغییر گذرواژه به صورت ماهیانه، استفاده از ترکیب حروف و اعداد و ایجاد گذرواژه های پیچیده، بروزرسانی مرورگر اینترنتی و… را برای افزایش سطح امنیت اطلاعات خود به کار گیرید. همچنین این فروشگاه هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از (www.golshafa.com/healthshop و www.golshafa.com) نداشته و تنها کانال عمومی گل شفا در تلگرام با شناسه @golshafa (https://telegram.me/golshafa) مورد تایید می باشد و هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های پیام رسان اینترنتی همچون  Viber، Whatsapp، Skype، ooVoo و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با کاربر تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

سایر وب سایت ها
وب سایت های ما ممکن است حاوی لینک هایی به سایر وب سایت ها باشند. برخی از این وب سایت های ثالث ممکن است در قالب شرکای تجاری و با برند گل شفا فعالیت نمایند اگرچه مستقیما توسط ما مدیریت و نگهداری نمی شوند. ما شرکای تجاری خود را با دقت و حساسیت زیاد انتخاب می نماییم اما مسئولیت حفظ حریم خصوصی کاربران در وب سایت های مذکور که توسط اشخاص ثالث اداره می شوند و لینک آنها در وب سایت ما قرار دارد را بر عهده نمی گیریم. از لحظه ای که کاربر وب سایت ما را ترک می نماید، مسئولیت بررسی صلاحیت و راهکارهای امنیت اطلاعات در سایر وب سایت ها بر عهده شما خواهد بود.

تغییرات و بروزرسانی توافق نامه
فروشگاه ممکن است در بازه های زمانی مختلف این توافق نامه را بروزرسانی نموده و شرایط و مفاد آن را تغییر دهد که در این صورت اطلاع رسانی لازم از طریق ایمیل و سایر کانال های ارتباطی به آگاهی شما خواهد رسید. دقت داشته باشید پس از این بروزرسانی ها، ادامه استفاده شما از محصولات ما به منزله پذیرش آگاهانه کلیه مفاد این توافق نامه خواهد بود.

این توافق نامه آخرین بار در تاریخ ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۵ بروزرسانی شده است.