همکاری با ما

همکاری های تجاری و اقتصادی با گل شفا

فرصت های شغلی در گل شفا

فرصت های شغلی در گل شفا

فرصت های شغلی در گل شفا

استخدام نیروی پژوهش در گل شفا

فرصت های شغلی در گل شفا

Golshafa Creates Opportunities for you and Introduces your Scientific Activities, and Expands your Global Connections.

همکاری با ما

آیا آماده موقعیتی عالی در کار و تحقیقات هستید؟ در جستجوی چالش های جدید؟ آیا ایده های عالی دارید؟ ما گمان می کنیم داشته باشید پس در اینجا بهترین فرصت با گروه های شغلی ما و نیز بستر ارتقاء فعالیت های کاری، پروژه ها و ایده ها برای شما وجود دارد که قدرت رشد و توسعه را هم شخصیتی و هم حرفه ای به شما می دهد. مطمئنا رشد خوبی خواهید داشت و با ما به پتانسیل خود خواهید رسید؛ کاری را که بسیار مناسبتان است بدست خواهید آورد. گل شفا بیش از دو دهه در زمینه اقتصاد، تولید و تحقیقات فعالیت دارد و با در اختیار داشتن توان فرصت ها و ارتباطات، افراد متخصص و خلاق با ارائه و تولید بهترین محصولات و خدمات در جهت رضایتمندی مشتری، کیفیت و نوآوری در بازارهای هدف مورد توجه است. این مجتمع پژوهشی با ایجاد پیوند بین تولید و مصرف کنندگان داخلی و خارجی به بهترین نحو یعنی سهولت و سرعت بخشیدن در کلیه زمینه های فوق آمادگی هر گونه همکاری جهت اجرای عملیات کلیه پروژه ها و بهینه سازی آنها، تامین کالای مورد نیاز، مشارکت و جذب سرمایه گذار، معاملات تجاری، ورود به بازارهای بین المللی، رایزنی های خرید و فروش را دارد.

ما شرایط خوبی را برای شما فراهم کرده ایم

پس چرا با ما کار کنید؟ گل شفا در هر سطحی به تفکرات، تجربه ها، دیدگاه ها، نژادها، باورها، جنسیت و غیره بها می دهد. کار کردن با شرکت ما بدین معنی است که شما یکی از اعضای موثر با رفتاری عالی و آینده ای روشن در بخش های گسترده ما شوید. دیده شده که ثبات و پایداری حضور جهانی ما باعث رونق یافتن موقعیت ها شده است. گستردگی و در دسترس بودن ما بدین معنی است که شما فرصت های بیشماری برای حرکت کردن و پیشرفت رو به رشد در کارتان خواهید داشت، هر چه که نقش شماست.

اکثر افراد اغلب از ما میپرسند چگونه می توانند از "بکار گماشتن"، "همکاری" یا به طور کلی از فرصت ها، استعداد های فکری و برنامه های این مجتمع پژوهشی بهره ببرند. در واقعیت روش های زیادی وجود دارد و پروژه ها و برنامه های ما طراحی شده اند تا کمک به ایجاد نوآوری های جدید در زمینه رشد کسب و کار یا تغییر و تحول سازمان ها بدون در نظر گرفتن موقعیت ها و پیچیدگی تکنولوژی آن ها نمایند. گل شفا همچنین آماده به همکاری و ارائه سطح گسترده ای از مشاغل، جذب نیروی انسانی، سرمایه گذاران، مشارکت در پروژه ها و ایده ها، متخصصین و علاقمندان در عرصه علم و دانش در زمینه های دارویی، آرایشی و غذایی، گیاهان دارویی، گردشگری سلامت، اقتصاد، سرمایه گذاری، تحقیقات و غیره در سطح جهانی می باشد.

ما مشوق پیشرفت هستیم و به شما انگیزه می دهیم زیرا می خواهیم افراد ما بهترین باشند. تنوع کاری ما نشان دهنده جوامعی است که در آن کسب و کار انجام می دهیم و گستردگی تخصص و دانش ما کمک می کند تا نوآوری داشته باشیم و مزیت رقابتی ما باعث ادامه بسیاری از فعالیت های چشمگیری می گردد. پیشنهاد های ایده آل این مجتمع در خصوص چگونگی کار کردن با یکدیگر در اینجا لیست شده است. فرآیند توسعه مجتمع پژوهشی گل شفا در بخش های معین خود دعوت به عمل می آورد. علاقمندان و متقاضیان می توانند جهت بخش های مورد نظر که در قسمت ذیل تعریف شده را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است هر یک از بخش ها متناسب با شرایط متقاضیان که از موقعیت های مختلفی برخوردار بوده طراحی شده است.

We Have Provided Ideal Conditions for You

فراخوان استخدام نیروی انسانی متخصص

نیروی انسانی سرمایۀ اصلی هر سازمان است، مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا در نظر دارد برای تکمیل کادر پرسنلی و توسعه بخش های مختلف خود در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی از افراد با انگیزه، متخصص و مجرب در رسته ها و رشته های پزشکی، داروسازی، گیاهان دارویی، صنایع غذایی، مدیریت بازرگانی، اداری و مالی، زبان های خارجه (انگلیسی و…)، نیروی نمایشگاهی و بازاریاب فعال و حرفه ای در داخل و خارج از کشور، طراح و گرافیست، برنامه نویس و غیره... بصورت پاره وقت و تمام وقت استخدام و دعوت به همکاری می نماید، متقاضیان می توانند جهت همکاری و استخدام در موضوعات فوق و همچنین در بخش های ذکر شده حوزۀ کاری خود را انتخاب نموده و فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایند، تا ما بتوانیم جهت بخش های مورد نیاز از شما دعوت به همکاری نماییم.

استخدام نیروی انسانی

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا برای تکمیل کادر پرسنلی خود در بخش های مختلف به افراد متخصص و مجرب در رسته ها و رشته های پزشکی، داروسازی، گیاهان دارویی، صنایع غذایی، مدیریت بازرگانی، اداری و مالی، زبان های خارجه (انگلیسی و…)، نیروی نمایشگاهی و بازاریاب فعال و حرفه ای در داخل و خارج از کشور، طراح و گرافیست، برنامه نویس و سایر بصورت پاره وقت و تمام وقت دعوت به همکاری می نماید، متقاضیان می توانند فرم ثبت نام زیر را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند و همچنین شغل درخواستی خود را انتخاب کرده تا ما بتوانیم جهت بخش های مورد نیاز از شما دعوت به همکاری نماییم.

بازاریابی و همکاری در فروش

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا از افراد متخصص و مجرب، استخدام بازاریاب فعال و حرفه ای در زمینه فروش محصولات تخصصی زیبایی، دارویی و همچنین محصولات سلامت ارگانیک جهت کلینیک های تخصصی، مراکز درمانی و دارویی، سالن های زیبایی، ورزشی و ماساژ، شرکت ها، فروشگاه ها و غیره دعوت به همکاری می نماید، متقاضیان جهت دریافت کد بازاریابی و همکاری در فروش محصولات فروشگاه سلامت گل شفا که بصورت آنلاین و غیر حضوری می باشد می توانند فرم ثبت نام زیر را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند. پس از تکمیل فرم و ارسال مدارک، کد بازاریابی یا همکاری در فروش و همچنین اطلاعات پنل اختصاصی به شما داده خواهد شد و پس از آن می توانید فعالیت خود را بطور گسترده در داخل و خارج از کشور شروع کنید و این کد دریافتی هیچ گونه محدودیت مرزی نخواهد داشت.

استخدام نیروی نمایشگاهی

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا از افراد متخصص و مجرب، آشنا به زبان انگلیسی جهت نمایشگاه های داخل و خارج از کشور در زمینه همکاری و معرفی محصولات و فعالیت های گل شفا (زیبایی، دارویی، سلامت و...) دعوت به همکاری می نماید، متقاضیان می توانند فرم ثبت نام زیر را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند. پس از تکمیل فرم و ارسال مدارک از شما دعوت به عمل می آید.

فراخوان جذب نیروی متخصص و هیات علمی

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا در نظر دارد در راستای تکمیل کادر پرسنلی بخش تحقیق و توسعه خود از حضور نیروهای فکری موثر و توانمند به لحاظ علمی و عملی از افراد متخصص در رسته ها و رشته های پزشکی، داروسازی، گیاهان دارویی، صنایع غذایی بصورت پاره وقت و تمام وقت دعوت به همکاری نماید، متقاضیان می توانند جهت همکاری در بخش ذکر شده حوزۀ کاری خود را انتخاب نموده و فرم مربوطه را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند تا ما بتوانیم جهت بخش تحقیق و توسعه از شما دعوت به همکاری نماییم.

پذیرش نمایندگی و همکاری در فروش

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا از متقاضیان، فعالان و افرادی که در حوزه درمانی و دارویی، زیبایی و سلامت، کلینیک های تخصصی، سالن های ماساژ و ورزشی، شرکت های پخش، فروشگاه ها و غیره تمایل به فعالیت در زمینه فروش محصولات تخصصی دارویی، زیبایی و همچنین محصولات سلامت ارگانیک در داخل و خارج از کشور دارند جهت اخذ نمایندگی و همکاری در فروش دعوت می نماید، متقاضیان جهت دریافت کد اختصاصی نمایندگی و همکاری در فروش محصولات فروشگاه سلامت گل شفا که بصورت آنلاین می باشد می توانند فرم درخواستی زیر را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند. پس از تکمیل فرم و ارسال مدارک، کد نمایندگی و همکاری در فروش و همچنین اطلاعات پنل اختصاصی به همراه اطلاعات تکمیلی به شما داده خواهد شد و پس از آن می توانید فعالیت خود را بطور گسترده شروع نمایید.

نکته قابل توجه:

توضیحات تکمیلی و کدهای دریافتی در چند سطح مختلف تعریف شده و در پنل اختصاصی شما قرار گرفته است، شما می توانید پس از تکمیل فرآیند اخذ نمایندگی و همکاری در فروش با انتخاب هر یک از سطح های مورد نظر فعالیت خود را شروع کنید.

حضور در عرصه جهانی برای حامیان مالی

بهترین فرصت های ایده آل جهت حمایت مالی در پروژه های تحقیقات علمی همانند داروی مولتیپل اسکلروز (ام اس) و غیره که در مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا با مشارکت مراکز علمی و دانشگاه ها در حال توسعه است، با پتانسیل های ویژه و متعدد در حوزه درمانی اقدام به جذب اسپانسر مالی و سرمایه گذار می نماید. متقاضیان می توانند از موقعیت های مختلفی در سطح ملی و بین المللی برخوردار شوند.

قابل توجه حامیان مالی:

کلیه شرکت ها و کمپانی های بزرگ خارجی، نمایندگی شرکت های بزرگ تجاری و تولیدی خارجی، بانکها و موسسات اعتباری و مالی و شرکت های صادراتی، تولیدی، تجاری و همچنین افرادی که تمایل دارند برندشان در سطح جهانی و بین الملل مطرح و معرفی شود.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری

فراخوان جذب سرمایه گذار در پروژه های تجاری، تولیدی و تحقیقاتی در زمینه داروسازی، گیاهان دارویی، محصولات سلامت و زیبایی، گردشگری سلامت و غیره.

گل شفا با فعالیت و تحقیق در زمینه های گیاهان دارویی، صنایع دارویی و غذایی، آرایشی و گردشگری سلامت تاکنون پروژه های متعددی را تعریف نموده است که هر یک پاسخ گوی بخشی از نیازهای ضروری جوامع می باشند. این فرصت ها بر پایه شناخت بازار و تجارب اقتصادی برنامه ریزی شده و با مشارکت سرمایه گذاران به موفقیت های چشمگیری در سطح جهانی دست خواهند یافت.

سرمایه گذاران و علاقه مندان:

علاقه مندان به سرمایه گذاری می توانند پس از بررسی فرصت های موجود، پروژه دلخواه را انتخاب نموده و درخواست خود را جهت مذاکره با این مجتمع اعلام نمایند.

حضور در عرصه های علمی و پژوهشی

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا با بیش از دو دهه در زمینه اقتصاد، تولید و تحقیقات علمی در حوزه های درمانی، زیبایی و سلامت فعالیت دارد و درحال توسعه بخش های گلاسوری به زبان انگلیسی و مجله سلامت با هدف سرعت بخشیدن و ایجاد بستر فرصت های علمی، فرهنگ سازی، چگونگی استفاده و مصرف از محصولات طبیعی و ارگانیک، ارتقاء سلامت و همچنین حفظ منابع طبیعی ایجاد کرده و این خیلی مهم است که همه ما انسان ها در آن سهیم هستیم، ما خوشحال هستیم افراد علاقمند و متخصص در زمینه های ذکر شده را جذب کرده و به جمع ما بپیوندند.

همفکری و ایجاد یک بستر ایده آل:

دانش پژوهان و علاقمندان چنانچه تمایل دارند با بخش های ما (گلاسوری و مجله سلامت) تجارب و دانش خود را به اشتراک بگذارند و این بهترین فرصت برای حضور در عرصه های علمی و پژوهشی است.

سلامتی خوب فراتر از ثروت

طبیعت همواره جایگاه ویژه ای در حفظ و تامین سلامت جسم و روح داشته و امروزه دغدغه های زندگی مدرن باعث فاصله گرفتن از طبیعت و موجب بروز انواع ناراحتی های جسمی و روحی در سطح جوامع گردیده است. همچنان که مادر طبیعت به ما اهمیت ویژه ای می دهد، ما نیز می بایست آن را به خوبی بشناسیم و از منابع آن به بهترین شکل ممکن بهره ببریم. سلامتی بهترین ثروتی است که با ایجاد نشاط و آرامش جسم و روح، کاهش استرس و فشارهای روحی و افزایش طول عمر، کیفیت زندگی را دوچندان می کند و آن را ایده آل می نماید. مجتمع پژوهشی گیاهان دارویی گل شفا پس از دو دهه تحقیق در زمینه گیاهان دارویی و مواد معدنی و خواص بی نظیر آن ها در حفظ و تامین سلامت بدن، توانسته است در ایجاد فرهنگ مصرف مواد طبیعی نقش موثری را ایفا کند. فروشگاه سلامت گل شفا، محصولات طبیعی و خدمات متنوعی...

چرا باید از محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده کنیم؟

مجتمع پژوهشی گل شفا با بیش از دو دهه در زمینه اقتصاد، تولید و تحقیقات علمی فعالیت دارد و درحال توسعه بخش های فروشگاه تخصصی "فروشگاه سلامت" و "لاکچری مارکت" در بازارهای بین المللی با هدف ارتباطات و معاملات، سرعت بخشیدن، دسترسی آسان و ایجاد بستر فرصت های تجاری مناسب می باشد. لاکچری مارکت با هدف محیط تجاری سالم، آشنایی با فرهنگ های مختلف و چگونگی استفاده و مصرف از محصولات در چارچوب معاملات دوستانه و ایجاد یک تجارت بسیار منصفانه بدون حد و مرز جغرافیایی را در زمینه محصولات طبیعی و ارگانیک و حفظ منابع طبیعی ایجاد کرده و این خیلی مهم است که همه ما انسان ها در آن سهیم هستیم، کوشا باشیم و ما خوشحال هستیم که توانسته ایم محصولاتی را با منشاء طبیعی و ارگانیک از منابع اصلی و ملل های مختلف به مصرف کنندگان و همچنین خریداران به آسانی...

همفکری و ایجاد یک بستر ایده آل:

دانش پژوهان و علاقمندان چنانچه تمایل دارند با بخش های ما (گلاسوری و مجله سلامت) تجارب و دانش خود را به اشتراک بگذارند و این بهترین فرصت برای حضور در عرصه های علمی و پژوهشی است.

چرا باید به برند سازی بنگاه اقتصادی خود علاقه مند باشیم؟

مصرف‌کنندگان همیشه تمایل به خرید محصولاتی با نام تجاری قوی دارند که به آن اعتماد بیشتری داشته و وفادار باقی خواهند ماند. ویژگی های یک برند باعث افزایش اعتبار و شهرت آن در بازار رقابت می شود و به واسطه جذب مشتریانی وفادار سودآوری به طور چشم گیری افزایش پیدا می کند. امروزه علیرغم گسترش جوامع و توسعه مدرنیته همچنین تغییر در تکنولوژی و سبک زندگی، توقعات مشتری نیز تغییر می‌نماید. مشتریان انتظار یک تصویر برند مدرن و به روز را دارند که مطابق با شرایط امروزی باشد.

رویاهایی که به واقعیت تبدیل می شوند

شرکت های سودآور و موفق جهانی، بخاطر برندسازی خود، معروف هستند و همچنین آنها در رقابت نسبت به تولیدات مشابه اقدام به معرفی برند، تولید محصولات جدید و نوآوری خود در سطح جوامع جهانی بطور مداوم در تلاش می باشند و به دنبال پایگاه های معتبر ارتباطی و راه حل های مناسبی برای موفقیت بیشتر از سهم بازار هستند. همچنین بسیاری از نیازهای خدماتی و تولیدی بنگاه اقتصادی خود را به مشتریان در بازار و صنایع وابسته جهت فروش محصولات و چگونگی فرهنگ استفاده مصرف یعنی کیفیت، برتری، نوآوری و غیره ارائه می دهند.

استخدام

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید