Golshafa-Arnis-Slider
Golshafa-Gold-Cream-Slider

Golshafa Creates Opportunities for you and Introduces your Scientific Activities, and Expands your Global Connections.

فراخوان جذب اسپانسر مالی و سرمایه گذار

مجمتع پژوهشی دارویی گل شفا بیش از دو دهه در زمینه تحقیقات، تولید داروهای طبیعی، کشت و فرآوری گیاهان دارویی، فرآورده های بیولوژیک در صنایع دارویی و آرایشی، غذایی با ایجاد بستر فرصت های تجاری در بازارهای بین المللی فعالیت دارد. گل شفا با بکارگیری متخصصین مجرب و شناخت بازارهای هدف، محصولات متنوعی را با منشاء طبیعی و ارگانیک از منابع اصلی و ملل های مختلف در زمینه داروهای تخصصی، مکمل های غذایی و محصولات زیبایی تولید نموده که موفق به حفظ رضایت مشتریان گردیده است و درحال توسعه بخش های خود در محیطی علمی، تجاری و سالم با هدف سلامت انسان، حمایت از حفظ منابع طبیعی و همچنین شکستن مرز های جغرافیایی در بازار بین المللی، تبادل فرهنگی و چگونگی استفاده و مصرف محصولات ایجاد نموده.

پتانسیل های فراوانی جهت توسعه فعالیت های این مجتمع در داخل و خارج از کشور در پروژه های تولید محصولات تخصصی دارویی و زیبایی، گردشگری سلامت، سفرهای علمی و تحقیقاتی وجود دارد. گل شفا جهت استفاده از فرصت های پیش رو، اقدام به جذب اسپانسر مالی و سرمایه گذار نموده است.

حضور در عرصه جهانی برای حامیان مالی

بهترین فرصت های ایده آل جهت حمایت مالی در پروژه های تحقیقات علمی همانند داروی مولتیپل اسکلروز (ام اس) و غیره که در مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا با مشارکت مراکز علمی و دانشگاه ها در حال توسعه است، با پتانسیل های ویژه و متعدد در حوزه درمانی اقدام به جذب اسپانسر مالی و سرمایه گذار می نماید. متقاضیان می توانند از موقعیت های مختلفی در سطح ملی و بین المللی برخوردار شوند.

قابل توجه حامیان مالی:

کلیه شرکت ها و کمپانی های بزرگ خارجی، نمایندگی شرکت های بزرگ تجاری و تولیدی خارجی، بانکها و موسسات اعتباری و مالی و شرکت های صادراتی، تولیدی، تجاری و همچنین افرادی که تمایل دارند برندشان در سطح جهانی و بین الملل مطرح و معرفی شود.

خدمات گل شفا به اسپانسر

متقاضیان می توانند جهت حمایت مالی، ابتدا پروژه مورد نظر را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است هر یک از پروژه ها متناسب با شرایط عملیاتی خود از موقعیت های مختلفی در سطح ملی یا بین المللی برخوردار بوده و به لحاظ اثر تبلیغاتی و قدرت معرفی اسپانسر متفاوت می باشند که در نتیجه میزان مبلغ مورد نیاز جهت حمایت مالی هر پروژه نیز به معیارهای فوق بستگی دارد. حامیان پس از عقد تفاهم نامه و پرداخت مبلغ تعیین شده به مدت یکسال یا بیشتر از خدمات ذیل بهره مند می گردند.

 • معرفی بعنوان حامی مالی در نمایشگاه ها، همایش ها و سمینارهای علمی در داخل و خارج از کشور
 • ذکر نام حامی در اطلاع رسانی ها و اخبار احتمالی پروژه های مربوطه
 • معرفی برندینگ حامی در تورهای گردشگری سلامت، سفرهای علمی و تحقیقاتی
 • درج لوگو و نام حامی به عنوان اسپانسر در کليه کاتالوگ‏ها و پوسترها مرتبط
 • تبلیغات در بخش های مختلف سایت به عنوان حامی مالی
 • ایجاد صفحه اختصاصی اسپانسر در سایت

ما شرایط خوبی را برای شما فراهم کرده ایم

فرصت های ایده آلی پیش روی شماست و حامیان ما می توانند به راحتی در سطح بین المللی معرفی و برندینگ شوند.

پروژه های در حال توسعه

امروزه علیرغم گسترش جوامع و توسعه مدرنیته بسیاری از نیازهای افراد بدون پاسخ مانده که با انجام تحقیقات دقیق می توان راه حل های مناسبی را برای تامین این نیازها شناسایی نمود. یکی از مصادیق این امر وجود مشکلات ناشی از مصرف مواد و فرآورده های کلاسیک در سطح جوامع و رویکرد مردم به استفاده از مواد طبیعی می باشد که نشان دهنده نیازهای بدون پاسخ ایشان در حوزه های درمانی و زیبایی است. تامین آرامش و سلامت به عنوان یکی از بالاترین اولویت های افراد، و اطمینان خاطر از اثر بخش بودن راه حل های درمانی، لازمه جلب اعتماد ایشان و موفقیت پروژه های تعریف شده می باشد.

گل شفا با بیش از دو دهه فعالیت و تحقیق در زمینه های گیاهان دارویی، گردشگری سلامت، صنایع دارویی، غذایی و آرایشی تاکنون پروژه های متعددی را تعریف نموده است که هر یک پاسخ گوی بخشی از نیازهای ضروری جوامع می باشند. این فرصت ها بر پایه شناخت بازار و تجارب اقتصادی برنامه ریزی شده و با مشارکت سرمایه گذاران و حمایت اسپانسرها به موفقیت های چشمگیری در سطح جهانی دست خواهند یافت.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط اسپانسری عضو شوند

عضویت

Persistent Beauty

Protect your beauty forever

Beauty and vitality are gifts from nature

سفیدی موها نشانه افزایش سن نمی باشد بلکه علت واقعی آن کمبود برخی مواد مغذی و ویتامین ها در بدن است. Persistent Beauty یک مکمل غذایی طبیعی سرشار از مواد مغذی و ویتامین های مورد نیاز جهت فعال کردن پیگمنت ها، رفع سفیدی موی سر و برگشت رنگدانه‌های آن ها می باشد. مصرف اصولی این محصول، باعث تقویت ریشه مو و رشد مجدد آن می گردد و نقش موثری در فرآیند مراقبت از مو ایفا می نماید. اطلاعات بیشتر…

 • موهای سفید خود را به رنگ طبیعی خود برگردانید
 • از سفید شدن موهای زیبای خود جلوگیری کنید
 • با تامین مواد مغذی موها مانع ریزش آن ها شوید
 • زیبایی خود را با طبیعت ماندگار کنید
 • یک روش متفاوت برای مراقبت از موی سر