افیلیت مارکتینگ گل شفا

همکاری های تجاری و اقتصادی با گل شفا

فرصت های شغلی در گل شفا

فرصت های شغلی در گل شفا

فرصت های شغلی در گل شفا

استخدام نیروی پژوهش در گل شفا

فرصت های شغلی در گل شفا

Golshafa Creates Opportunities for you and Introduces your Scientific Activities, and Expands your Global Connections.

افیلیت مارکتینگ Affiliate Marketing

(سیستم همکاری در فروش گل شفا)

چگونه مانند یک سرمایه‌گذار فکر کنید؟

برنامه افیلیت مارکتینگ گل شفا (Golshafa Affiliate Program Directory List)

به افیلیت مارکتینگ Golshafa.com خوش آمدید! این فهرست لیست مناسبی از همه برنامه های افیلیت مارکتینگ سیستم ما را فراهم می کند.که شما می توانید به راحتی عضو شوید و فعالیت نمایید. همچنین برنامه های افیلیت مارکتینگ ما دسترسی آسان کاربران و مشتریان شما را به هر یک از بخش های وب سایت گل شفا برای خرید، فرصت و غیره... فراهم می کند و این می تواند بخوبی به فعالیت های شما رشد چشمگیری دهد.

اینجا با نحوه عملکرد افیلیت مارکتینگ آشنا خواهید شد. در این مدل بازاریابی می توانید با فعالیت در"فروش و تبلیغات" به کسب درآمد دلخواهتان برسید.

سایت گل شفا (تولید کننده محصول یا خدمات) که ما اصطلاحآ آنرا “Golshafa Affiliate Marketing”می نامیم، ویزیتور زمانیکه " کاربر یا مشتری" را معرفی می کند و اگر مشتری فرستاده شده توسط شما از سایت گل شفا (فروشگاه سلامت، لاکچری مارکت، همکاری با ما و سایر بخش ها) خریدی انجام دهد و یا در برنامه های خدماتی (بسته به نوع برنامه افیلیت ما که شما انتخاب می کنید، خواهد داشت) در اینصورت، گل شفا به شما درصد تعریف شده از فروش را پرداخت می کند. شما در واقع در ازای پرداخت پورسانت، محصولات و خدمات ما را معرفی می کنید و اگر مشتری از طرف شما ترغیب به خرید محصول یا خدمات شود، پس از کلیک بر روی لینک اختصاصی شما به وبسایت گل شفا منتقل می شود یا با وارد کردن کد بازاریابی شما هنگام خرید در وبسایت گل شفا خریدش را انجام دهد پس از اتمام خرید محصول یا خدمات، شما پورسانت خود را از ما دریافت می کنید. در این مدل (برنامه افیلیت مارکتینگ گل شفا) شما و هم کسی که محصولات را خرید می کند سود خواهند برد یعنی اینکه مشتری با کد و لینک شما تخفیف ویژه ای دریافت می کند. در این سیستم هر دو طرف از این مشارکت سودآور بهره می برند. شما می توانید به راحتی عضو شوید.

ما شرایط خوبی را برای شما فراهم کرده ایم

استخدام

It's easy and free to join

استخدام غیر حضوری، کافیست که فعالیت خود را در منزل یا محل کار خود شروع نمایید و یا اینکه به عنوان شغل دوم خود انتخاب کنید.

بیشتر بدانید » ورود / ثبت نام »

بازاریابی

Choose products to advertise to your customers

بستر فرصت ها و موقعیت های مناسب، فروش مستقیم بدون واسطه، فعالیت شما می تواند فراتر از مرزهای جغرافیایی باشد.

نحوه کار با سیستم »

فروش

Retail and shopping affiliates

با دریافت کد بازاریابی و همکاری در فروش بدون محدودیت زمانی و مکانی بصورت آنلاین می توانید فعالیت چشمگیری داشته باشید.

فروشگاه سلامت » جذب تبلیغات »

درآمد

Get up to 10% in advertising fees

شما می توانید فعالیت خود را بطور گسترده در داخل و خارج از کشور شروع کنید و درآمد بیش از انتظاری خواهید داشت.

شرایط درآمد » همکاری با ما »

انواع سیستم های همکاری در فروش گل شفا عبارتند از:

پرداخت به ازای هر فروش

در این نوع، درصدی از کل فروش به شما داده می شود. میزان پورسانت، بستگی به نوع محصولات و برنامه مشارکتی دارد. به عنوان مثال پورسانت فروش محصولات فروشگاه سلامت بیشتر از محصولات لاکچری مارکت است. به این نوع برنامه ها،Pay Per Sale نیز گفته می شود.

پرداخت به ازای جذب تبلیغات

در این مدل، شما می توانید به ازای فروش هر یک از بنرهای تبلیغاتی به مشتری، پول دریافت کنید و درآمد خوبی کسب نمایید.

همه می توانند با افیلیت مارکتینگ گل شفا در آمد کسب کنند

هنگامی که شما عضو برنامه افیلیت مارکتینگ گل شفا می شوید و تصمیم میگیرید با ما فعالیت خود را " فروش و تبلیغات" شروع کنید، ما پنلی اختصاصی را در اختیار شما قرار می دهیم که در داخل پنل می توانید به عنوان مثال کد بازاریابی: G.M.02.1751.139707 و لینک بازاریابی: https://golshafa.com/healthshop/?ref=G.M.02.1751.139707 را که به حساب کاربری شما متصل شده است می توانید بین کاربران یا مشتریان خود انتشار دهید و حتی از بنرهای تبلیغاتی که توسط ما از قبل طراحی شده و داخل پنل قرار داده ایم می توانید بدون هیچ دردسری استفاده کنید و این بنرها را در سایت یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهید.

روش استفاده از لینک کردن بنرها:

پس از اینکه این بنرها، متن های لینک دار و… را در سایت و یا شبکه های اجتماعی خود قرار دادید، کاربران شما، با کلیک کردن برروی آن ها وارد سایت گل شفا می شوند و از آنجائیکه لینک های ایجاد شده به حساب کاربری شما متصل هستند، سیستم گل شفا ورود کاربر را از سمت شما تشخیص خواهد داد (بسته به نوع برنامه افیلیت که قبلا انتخاب کرده اید) مزایای شما را در نظر خواهد گرفت. در صورتی که کاربر ارسال شده توسط شما، از سایت ما خریدی انجام دهد به کد یا لینک شما پورسانت اختصاص داده می شود. این درصدهای حاصله در پنل شما جمع و نمایش داده شده و در آخر هر ماه توسط بخش مالی گل شفا به حساب بانکی شما واریز می شود.

We Have Provided Ideal Conditions for You

فراخوان استخدام نیروی انسانی متخصص

نیروی انسانی سرمایۀ اصلی هر سازمان است، مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا در نظر دارد برای تکمیل کادر پرسنلی و توسعه بخش های مختلف خود در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی از افراد با انگیزه، متخصص و مجرب در رسته ها و رشته های پزشکی، داروسازی، گیاهان دارویی، صنایع غذایی، مدیریت بازرگانی، اداری و مالی، زبان های خارجه (انگلیسی و…)، نیروی نمایشگاهی و بازاریاب فعال و حرفه ای در داخل و خارج از کشور، طراح و گرافیست، برنامه نویس و غیره... بصورت پاره وقت و تمام وقت استخدام و دعوت به همکاری می نماید، متقاضیان می توانند جهت همکاری و استخدام در موضوعات فوق و همچنین در بخش های ذکر شده حوزۀ کاری خود را انتخاب نموده و فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایند، تا ما بتوانیم جهت بخش های مورد نیاز از شما دعوت به همکاری نماییم.

استخدام نیروی انسانی

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا برای تکمیل کادر پرسنلی خود در بخش های مختلف به افراد متخصص و مجرب در رسته ها و رشته های پزشکی، داروسازی، گیاهان دارویی، صنایع غذایی، مدیریت بازرگانی، اداری و مالی، زبان های خارجه (انگلیسی و…)، نیروی نمایشگاهی و بازاریاب فعال و حرفه ای در داخل و خارج از کشور، طراح و گرافیست، برنامه نویس و سایر بصورت پاره وقت و تمام وقت دعوت به همکاری می نماید، متقاضیان می توانند فرم ثبت نام زیر را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند و همچنین شغل درخواستی خود را انتخاب کرده تا ما بتوانیم جهت بخش های مورد نیاز از شما دعوت به همکاری نماییم.

بازاریابی و همکاری در فروش

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا از افراد متخصص و مجرب، استخدام بازاریاب فعال و حرفه ای در زمینه فروش محصولات تخصصی زیبایی، دارویی و همچنین محصولات سلامت ارگانیک جهت کلینیک های تخصصی، مراکز درمانی و دارویی، سالن های زیبایی، ورزشی و ماساژ، شرکت ها، فروشگاه ها و غیره دعوت به همکاری می نماید، متقاضیان جهت دریافت کد بازاریابی و همکاری در فروش محصولات فروشگاه سلامت گل شفا که بصورت آنلاین و غیر حضوری می باشد می توانند فرم ثبت نام زیر را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند. پس از تکمیل فرم و ارسال مدارک، کد بازاریابی یا همکاری در فروش و همچنین اطلاعات پنل اختصاصی به شما داده خواهد شد و پس از آن می توانید فعالیت خود را بطور گسترده در داخل و خارج از کشور شروع کنید و این کد دریافتی هیچ گونه محدودیت مرزی نخواهد داشت.

استخدام نیروی نمایشگاهی

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا از افراد متخصص و مجرب، آشنا به زبان انگلیسی جهت نمایشگاه های داخل و خارج از کشور در زمینه همکاری و معرفی محصولات و فعالیت های گل شفا (زیبایی، دارویی، سلامت و...) دعوت به همکاری می نماید، متقاضیان می توانند فرم ثبت نام زیر را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند. پس از تکمیل فرم و ارسال مدارک از شما دعوت به عمل می آید.

فراخوان جذب نیروی متخصص و هیات علمی

مجتمع پژوهشی دارویی گل شفا در نظر دارد در راستای تکمیل کادر پرسنلی بخش تحقیق و توسعه خود از حضور نیروهای فکری موثر و توانمند به لحاظ علمی و عملی از افراد متخصص در رسته ها و رشته های پزشکی، داروسازی، گیاهان دارویی، صنایع غذایی بصورت پاره وقت و تمام وقت دعوت به همکاری نماید، متقاضیان می توانند جهت همکاری در بخش ذکر شده حوزۀ کاری خود را انتخاب نموده و فرم مربوطه را تکمیل و توضیحات لازمه را در فیلدهای مرتبط وارد کنند تا ما بتوانیم جهت بخش تحقیق و توسعه از شما دعوت به همکاری نماییم.

استخدام

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید