Golshafa Health Magazine
خانه » بهداشت و سلامت » سلامت زنان » چه عواملی باعث کاهش میل جنسی در زنان می شود؟

چه عواملی باعث کاهش میل جنسی در زنان می شود؟

از دست رفتن میل جنسی یکی از شایع ترین اختلالات آمیزشی است که زنان زیادی را در سنین مختلف درگیر می کند و این موضوع یکی از مشکلاتی است که معمولاً برخی از زنان با آن مواجه می شوند، در صورتی که این مشکل جدی گرفته نشود، می تواند عواقب و پیامد های جبران ناپذیری را در زندگی فردی آنها بر جا بگذارد، در اکثر موارد کاهش علاقه به روابط جنسی می تواند منجر به ایجاد مشکلاتی در رابطه گردد و به ترک و جدایی بین زوجین منجر شود.

چه عواملی باعث کاهش میل جنسی در زنان می شود؟

میل و انگیزش جنسی به طور طبیعی با افزایش سن کاهش می یابد. در بسیاری از زنان کاهش هورمون، استرس های شغلی، مشکلات بین فردی با همسر، یائسگی در زمان کاهش تستوسترون، توقف رابطه جنسی، عدم تجربه ارگاسم در فرد باعث بی میلی در رابطه می شود، افزایش احتمال ابتلا به عفونت های ادراری و سایر مسائل باعث از بین رفتن میل جنسی شده و همچنین عدم رضایت روحی در روابط، سرد مزاجی و بی میلی زنان می تواند باعث انزال زودرس در مردان که منجر به کاهش و تخریب در رابطه جنسی و زندگی مشترک شود. علل این اختلال جایی در رفتار مردان و تغییرات بدنی زنان پنهان بوده که نشانه های از دست دادن میل جنسی است. عوامل دیگر تجربه زایمان سخت و تغییرات جسمی و روحی در افراد، عدم تمایل به فعالیت جنسی، عدم خیال پردازی های جنسی و شهوت انگیز و عدم تحریک و برانگیختگی با دیدن، که مهمترین دلایل کاهش میل جنسی در زنان بوده. در مورد زنان ترکیبی از مسائل فیزیکی و روحی باعث ایجاد اختلال در میل جنسی می شود و این چیزی است که به راحتی با تجویز یک دارو، درمان پذیر نخواهد بود. اما امروزه به کمک درمان های مختلف، امکان بازگشت این غریزه به حالت طبیعی را تا حدودی امکان پذیر کرده اند.

اجازه دهید مجموعه محصولات هپی لایف و مکس پلیژر شما را کمک نماید تا دوباره تخت خوابتان روشن گردد. بهترین تحریک کننده میل جنسی برای خانم ها تا شور و اشتیاق را بطور طبیعی و مطمئن با دادن پاداش و ویژگیهای خاص منحصر به فردشان که از طبیعت سر چشمه گرفته اند و ترکیبی از گیاهان، ویتامین های مورد نیاز و مواد موثر که در مکس پلیژر و هپی لایف بکار رفته است. این گیاهان قرن هاست برای افزایش تمایل و میل جنسی استفاده می شده اند. مکس پلیژر راهی برای داشتن اوج آن لحظات هات و لذت بخش که می خواهید هنگام تجربه ” Big O ” با شدتی شگفت انگیز داشته باشید، بوجود می آورد. این محصولات کمک به حمایت از لذت و عملکرد، افزایش توان، تمایل و میل جنسی، انرژی، هوشیاری ذهن، گردش خون و سلامت همه جانبه می کند. مکس پلیژر و هپی لایف بهترین انتخاب برای سلامت و فعالیت همه جانبه جنسی در هر سنی می باشد.

عوامل دیگر کم شدن میل جنسی

گاهی علت در بی میلی جنسی زنان، عوامل فیزیولوژیکی است. پایین بودن سطح تستوسترون، ابتلا به بیماری هایی مثل سوء تغذیه، تیرویید، دیابت، تنگی عروق و همچنین استفاده از قرص های ضد بارداری، ضد افسردگی، ضد فشارخون و شیردهی می توانند از عوامل مؤثر در ایجاد اختلال بی میلی جنسی در زنان باشند. در صورتی که زوجی احساس می کند، دچار اختلال بی میلی است، بهتر است این مساله را جدی بگیرند. بروز این اختلال می تواند منجر به کاهش روابط عاطفی و صمیمیت در زندگی مشترک شود و عواقب جبران ناپذیری را در زندگی مشترک بر جای بگذارد و حتی ممکن است به قهر و جدایی بین زوجین منجر شوند.

اینجا ما شما را به دنیایی از مجموعه محصولات هپی لایف و مکس پلیژر که از خواص و امتیازات متنوعی برخوردارند آشنا خواهیم کرد، تعجب نکنید شما را شگفت زده خواهند کرد.

هپی لایف سوپر فود را می توان به عنوان یک مکمل کاربردی قوی برای بهبود و رفع ناتوانی جنسی بکاربرد، این محصول با داشتن کارایی بالا برای مشکلات جنسی بطور طبیعی که نقش به سزایی در افزایش میل، اشتیاق و استقامت جنسی در خانم ها دارد و گزینه خوبی برای تمام سنین می باشد. سوپر فود ترکیبی از گیاهان خاص و ویتامینه های ضروری مورد نیاز که بعنوان یک مقوی و تقویت کننده قوای جسمی موجب افزایش عملکرد و برطرف ساختن یا بهبود مشکلات جسمی در افراد می شود. از خواص دیگر هپی لایف سوپر فود می توان در از بین بردن استرس ها مقابله با پیری و فرسودگی (عوارض ناشی از افزایش سن)، رفع خستگی، ضعف و بی حالی، تقویت سیستم ایمنی بدن و بالا بردن قدرت دفاعی بدن در برابر بیماری ها، افزایش قدرت جسمانی (نیرومندتر ساختن بدن) و مشکلات قوای جسمی به خوبی استفاده کرد.

پیامدهای کاهش کیفیت روابط جنسی

پیامدهای کاهش علاقه به روابط جنسی می تواند منجر به ایجاد مشکلاتی در رابطه گردد و شریک زندگیتان ممکن است شما را ترک کند. از وقتی که تمایل و اشتیاق به فعالیت جنسی را از دست داده اید دیگر احساس لذت بخش دخول را ندارید. این مسئله برای رابطه شما نگران کننده بوده و ممکن است باعث گردد پارتنر شما به دنبال شخص دیگری برود. منطقی نیست که دغدغه راضی کردن شریکتان در بستر را داشته باشید درحالی که راهکارها و روش های طبیعی متعددی برای پیشگیری و درمان مشکلات واژن نیز وجود دارد. البته این عارضه در سطوح مختلفی از شدت اختلال در افراد رخ میدهد که ناشی از انقباض عضلات اطراف واژن، افزایش سن و کاهش تولید کلاژن و پیر شدن سلولهاى فیبروبلاست، هر یک از دستگاهای بدن (پوست، قلب،کبد، ریه و دیگر اعضاء)، دچار تغییراتی می شوند. گشادی و شل شدگی بافت واژن نیز از جمله علایم و نشانه های ناخوشایند دستگاه باروری بانوان می باشد. هر چند که میزان و شدت گشاد شدگی واژن در همه یکسان نیست. با استفاده از روش های خانگی و محصولات طبیعی که ساده ترین و راحت ترین روش هستند که متنوع و در دسترس بوده و همچنین بدون نگرانی و عوارض جانبی می باشند گیاهان و محصولات متنوعی وجود دارد که برای تنگ کردن بافت ماهیچه های واژن می توانند کمک کنند.

فواید روابط جنسی

فواید رابطه جنسی که می تواند تاثیر بسیاری بر روی سلامت جسمی و روحی افراد داشته باشد. داشتن این روابط به صورت منظم با شریک خود یکی از بهترین شیوه های رهایی از هرگونه استرس، اضطراب و ایجاد تعادل در عملکرد مغز و تقویت و حتی این روابط توانایی فیزیکی و قدرت بدن را در برابر دفع استرس بالا می برد و همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس شده و حس خوبی به فرد می دهد. در طول رابطه انزال، تستوسترون، استروژن و پرولاکتین به سرعت منتشر می شود که تمام آنها حس مثبت اندیشی را ایجاد می کند و طبیعتا با توقف رابطه جنسی و عدم تجربه ارگاسم، فرد در این شرایط ضعیف تر خواهد بود.