Golshafa Health Magazine
خانه » کیفیت زندگی » فود دیزاین (تزیین خوراکی ها) » خوردنی های لاکچری با روکش طلا

خوردنی های لاکچری با روکش طلا

خوردنی های لاکچری با روکش طلا می توانند در کیفیت زندگی، سلامت جسم و روان، جوانسازی اندام حیاتی بدن، افزایش طول عمر و همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن با عملکرد قابل توجهی در نابودی میکروارگانیزم های بیماری‌زا، ناشی از شیوع ویروس‌ها و باکتری های مضر نقش مهمی را ایفا کنند. محصولات طلا خوراکی که در دسته بندی افزودنی های طبیعی قرار گرفته اند؛ که می توانید برای زیبایی برخی از خوراکی ‌ها در رستوران، فست فود و کافی شاپ ها برای جذب مشتریان بیشتر و همچنین در مهمانی های لاکچری بخوبی استفاده شوند. شما هم می توانید به روش ها و سلیقه های مختلف در تزیین انواع نوشیدنی از پودر طلا نانو گلد خوراکی و غذایی های لاکچری خاص خود از ورق طلا نانو گلد خوراکی بعنوان پوشش طلایی استفاده نمایید.

تزیین خوراکی ‌های لاکچری با طلا خوراکی

خوردنی های لاکچری با روکش طلا که امروزه جایگاه ویژه ای را برای زیبایی برخی از خوراکی ‌ها و نوشیدنی های قشر خاصی با کاربرد های بصورت طلا خوراکی در تزیین انواع آبمیوه ها، کوکتل و تزیین سطح شیرینی جات، کاپ کیک، آبنبات چوبی، انواع دسر شکلاتی و بستنی، شکلات مانند فودج، ترافل و غیره بطور شگفت انگیزی را دارند. همچنین در غذا های اصلی، خاویار، استیک، برگر و فست فود، ترکیب کنسرو انواع قارچ ترافل و اکسیر جوانی یا معجون عسل با طلا خوراکی نیز پا به عرصه گذاشته و بطور چشمگیری در بین طرفداران و دوستداران محصولات لوکس جایگاه خودش را پیدا کرده و مورد استقبال قرار گرفته است. خوراکی های لاکچری با روکش طلا می توانند باعث افزایش قدرت، ثروت و خوشبختی این افراد شوند.

Golshafa 24k Gold Decoration Lollipops

تزیین نوشیدنی های لاکچری با طلا خوراکی

خوردنی های لاکچری با روکش طلا می توانند فرصتی باشند برای کیفیت زندگی و تجربه های لذت بخش و همچنین بمنظور استفاده درمانی از خواص شگفت انگیز آن ها به هر شکل ممکن!؛ کاربرد فلزات گرانبها بصورت نانوذرات مانند محصولات طلا خوراکی، نقره خوراکی؛ از پودر یا ورق نقره نانو سیلور خوراکی در مصارف دارویی، آرایشی و غذایی چه به صورت خوراکی و یا موضعی دارای خاصیت ضد باکتری، ضد قارچ و ضد ویروس می باشد، نقره نانو کاملا غیر سمی است و از مزایای مهم آن می توان به یک آنتی بیوتیک عالی و طبیعی نسبت داد. مس خوراکی؛ از پودر یا ورق مس نانو کوپر خوراکی می توان در مصارف آرایشی جهت مراقبت از پوست و مو که نقش مهمی در تولید و حفظ کلاژن و الاستین پوست را دارد و دارای خواص آنتی اکسیدانی نیز می باشد که از نتایج آن باعث بازسازی و تقویت سریع ساختار پوست شده؛ این محصولات می توانند در تزیین انواع آبمیوه ها، کوکتل، بستنی و برخی از خوراکی ‌ها و نوشیدنی های خاص استفاده شوند.